Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy ilyen embert...

Hogyan lehet egy ilyen embert leállítani aki folyamatosan zaklat régóta?

Figyelt kérdés

Szóval van egy ember aki folyamatosan zaklat,kb egy éve kezdte azzal,hogy kamu facebookot csinált a képeimet eltorzította shrek fület rakott rám meg ilyenek és ocsmányságokat írt vele az ismerőseimnek.Utána engem,anyukámat meg barátnőmet felregisztrálta egy társkereső oldalra.Folyamatosan hívogatnak éjjel magántelefonszámról és amikor felveszem nem szól bele senki,ha nem veszem fel akkor addig csinálja amíg fel nem veszem,a multkor három órán át próbálkozott,és akkor meguntam és felvettem...Felrakta a család összes kocsiját a jófogásra,és december 24-én reggel arra mentem ki,hogy egy csapat kankissebségi emberke méregeti a kocsimat és közölték,hogy “gyöttünk az ótóért” (bár nem tudom,hogy nem esett le,hogy kamu amikor egy magyar papíros balkormányos e60-as bmw-t nem igazán adnak 375 ezerért na mindegy...)Aztán felrakta a telefonjaimat is,a ruháimat,bútorokat,de ami a legjobban fájt,hogy még a kutyámat is...Futárt rendelget,pizzát,meg a multkor szexjátékot is...A facebookra,ha kirakunk egy képet olyan profilok kommentelnek alá,hogy például az egyik név a nevem a másik meg például balheréje,de az összes testrészem,szervem,használati tárgyam és minden mást felregisztrált ezzel beírogatja pl:,hogy milyen stabil vagy gazdám meg ilyenek,egyet letiltatok jön a következő...Komolyan mondom kész téboly az életem és a barátnőm már fél és azt mondta nehéz,de szünetet kéne tartanunk,mert fél mellettem...

Mit tehetek?Hogyan lehet egy ilyen elmebeteget megtalálni?Valakinek volt hasonló?Annak mi lett a vége?Fajulhat ez tovább is?

A válaszokat köszönöm.



2020. jan. 4. 00:10
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

#18 köszi! Rengeteget segítettél! szerintem is ez lesz számot cserélek és nehezen, de tényleg be lehet állítani, hogy a privát számokat hagyja a telefon figyelmen kívül... a facebookra meg kamu névvel lépek fel és nem jelölök senkit ismerősnek, nem rakok fel képet se,kamu dátumokat állítok be elvileg akkor is tudok messengeren beszélgetni minden fontosabb emberrel az életemből... Az instagramomat meg törlöm és nem rakok ki rá semmit soha többet, anélkül megleszek, max ott is állnévvel kép nélkül nézegetek videókat meg közeli ismerőseim képeit.A snapchetet is törlöm azt amúgy se hadználja már senki... A kocsimat nem adom el, de rendszámot cserélek, anyumék úgy is most fognak elköltözni, úgyhogy nekik szerintem nem szükséges... Barátnőmmel meg anyummal meg beszéltem és a facen beállítottuk, hogy a kirakott képeket csak olyan emberek láthassák akik az ismerőseink, ezután a trollkodásnak ott vége...És ismeretlen embereknek soha nem igazolunk vissza többet, barátnőm instagram oldalát is privátra állítottuk és csak olyan emberek követhetik akiket ismer személyesen, a storykat meg csak azok láthatják akik a közeli ismerősei, mert ilyen funkció is van... A meló helyemen másik csapatba helyeztetem magam a portázást meg abbahagyom...

Szerintem egyenlőre ennyi elég, ha ez után is folytatódik akkor már tényleg 100%, hogy ismer...

2020. jan. 4. 17:39
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Először is sajnálom, h ilyen alakok egyáltalán léteznek. :/


Másodszor pont írni akartam a számcserét és az ismeretlen számok tiltását, de láttam, azt pont elkezdted meglépni. A facebookodon mindenképpen állítsd be, h csak te tudj ismerősöket jelölni. Ill. h csak az ismerősök lássák a faladat, és még a kommenteket is érdemes kikapcsolni. E-mail címed, stb., minden legyen új az interneten.


Egyébként nem lehet túl okos a fazon, h úgy próbál idegen IP-vel szórakozni a bárki számára elérhető VPN-ek világában, h inkább könyvtárakba jár netezni. Az ilyenek, akit csak a tiszta gyűlölet, rosszindulat vezérel, előbb-utóbb kell, h valami hibát ejtsenek, amivel lebuktathatják magukat. Könnyű őket megijeszteni. A magánnyomozó ötletét szerintem is érdemes megfontolni.

2020. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Ha folytatódik a szemétkedés valahonnan keresek egy magánnyomozót az tuti...De a lakcímem is változni fog, mert a szüleim házába átjelentkezek ahonnan elköltöznek,innentől kezdve nem tud rendelgetni semmit,a kocsim rendszáma is más lesz, szóval nem tudja a régi rendszámmal felrakni a netre és árulni... A facebookon se fog tudni trollkodni, és telefonon se tud zaklatni... Innentől kezdve kb mimden, támadási felületet elvettem tőle, egyedül a társkeresőre tud beregisztrálni régi képekkel, azt meg letojom...
2020. jan. 4. 18:40
 24/27 anonim ***** válasza:
67%

“Aztán felrakta a telefonjaimat is,a ruháimat,bútorokat”


Ezt mondjuk elég nehéz megtenni anélkül, hogy belépne az otthonodba...

2020. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
képek hátteréból vágta ki a bútorokat... A ruhákat csak tudta milyen van nekem és leszedte a képeket netről, a telefonokat meg mindig kiraktam instagramra, hogy meg van, azt meg azokkal a képekkel tette fel...
2020. jan. 4. 21:56
 26/27 anonim ***** válasza:
15%
Egy szavát se higgyétek el a kérdezőnek. Fény derült a hazugságára, kínos kérdésekre persze nem is válaszolt már.
2020. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Azert engem erdekel, hogy hogyan alakult, kerlek ird meg kerdezo, akár privátban.
2020. júl. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!