Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bánnak simán durván...

Miért bánnak simán durván manapság a férfiak a nőkkel?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy egy vitában egy férfi aki nem ismeri a nőt ugyanolyan durván szól mintha egy férfihez szólna? Valami nem tetszik nekik akkor ugyanúgy sértő jelzőket használnak, odaszólnak, stb. Csoda hogy meg nem ütik őket.


Régen azért nem ez volt, idősebb ismerőseimtől tudom.


Szóltak nekik ha valami nagyon nem jó dolgot csináltak akár utcán vagy bárhol de egyáltalán nem durván..


Szóval ne gyertek azzal hogy a nőknek régen mindent lehetett és biztos ezt szeretném, mert nem, ugyanúgy meg lett nekik említve csak sokkal kedvesebben.


Vajon a kiharcolt egyenrangúsággal jött ez a dolog? Mert én amúgy személy szerint hatalmas baromságnak tartom ezt az egyenrangú dolgot, régen is jó volt az embereknek még sem voltak elférfiasodott nők és elnőiesedett férfiak. És minden férfi tudta hogy hogy szóljon egy nőhöz, mert ha nem úgy szólt akkor azzal saját magát hozta szégyenbe. És nem csak a szeretett nőre gondolok, hanem társaságban, utcán, szórakozóhelyen.. És szerintem az volt a helyes. Nem pedig erőltetni valami hülyeséget..


Ma meg már ha valami butaságot csinálok félek hogy leverik a fejemet.


Miért lehet ez? Tényleg ennyire eltűnt a tiszelet? Én például csak elszenvedője vagyok ennek az egésznek mert én nem vagyok tiszteletlen, jót akarok mindenkinek de nagyon sokan voltak már velem azok és ennek nagy százaléka sajnos férfi volt.


23/N



2020. jan. 28. 13:49
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

amit tudni kell rólam. fura lány vagyok, és aspergeres vagyok de senkinek a világon nem akarnék rosszat. utcán, társaságban úgy vagyok hogy szorongok az emberektől és kb . azt várom hogy mikor érek már haza ahol csak azokkal vagyok akik szeretnek ismernek. amúgy külsőre nem mondanám magam csúnyának, sem túl szépnek szóval átlagos vagyok, de sokan nagyon szépnek látnak.

inkább bátortalan vagyok mindenhol, süt rólam az önbizalomhiány.


legutóbbi ilyen eset az volt hogy a pasim hülyeséget csinált az én kocsimmal mert nálunk úgy van hogyha együtt kell menni valahova akkor ő vezet, és kiszállt egy 30 as normál kinézetű ember neki pattogni és én csak annyit mondtam hogy "egyébként ez az én autóm".

és beszólt nekem hogyha kell engem is pofánvág meg egy állat kinézetére hasonlította az arcformámat. holott én a világon SEMMIT nem csináltam!


aztán ennyi. most ilyen bunkóktól az ember mit várjon?

és sajnos a többség ilyen, nagyon nagy ritkaság számba megy már aki nem ilyen.

2020. jan. 28. 14:22
 12/49 A kérdező kommentje:
de komolyan az ilyeneket úgy megverhetné egy tőlük sokkal erősebb ember hogy egy életre megtanulják hogy szóljanak egy nőhöz.
2020. jan. 28. 14:24
 13/49 anonim ***** válasza:
Tanulni kéne egy kis történelmet, még pár évtizede a nők nem is dolgozhattak, nem volt szavazati joguk stb. most már elég sok mindent szabad nekik is. De ez így nem hangzik jól. Valóban egyenrangúak, tulkép szerintem ott a baj, ha egy nő akarja megkülönböztetni magát szélsőségesen. Amúgy engem egyszer lelöktek egy színpadról bulihelyen(lány volt, nem haragudtam rá, bár nem is nagyon értettem miért történt).
2020. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen idegbetegek, én még mindig nem értem, hogy miért foglalkozol vele.

Ez nekem kicsit fura logika, hogy a párommal veszekedjen csak, de rám nehogy rosszat mondjon.... :DDDD

2020. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

szórakozóhely az más, ott mindenki be van mindenezve valószínűleg nem igazán lehetett képben aki csinálta.:D


minden nagyon magamra veszek, érzékeny vagyok..

2020. jan. 28. 14:28
 16/49 anonim ***** válasza:
Nem tudni milyen hülyeséget csinált, de biztos az volt a baj hogy a sofőr megijedt és támadásnak észlelte, emellet idegbeteg volt és unintelligens, örülök, hogy nem esett bajod és remélem többször nem fordul elő ilyen. Tényleg nem volt tőle szép dolog amit mondott.:/
2020. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:

beszólások: Két füled van, egyiken be, másikon ki.

lökdösődés: Tömegközlekedésen nőttem fel, megszoktam.

2020. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:

Sötét volt és egy kis színpad, ott az volt képben aki fennmaradt a porondon, de nem tudom mi alapján löktek ki. :D

Láttam hogy van aki dulakodik, de én nem dulakodtam, mégis lelöktek.:D

2020. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
a párom nagyon nagy bunkóságot csinált direkt, de a sofőr is előzőleg. esküszöm az ilyen parasztok miatt mostmár paprikasprayt fogok hordani és ha erőszaknak legapróbb jelét is mutatja felém akkor megkérdezem hogy kérsz te paraszt? anyád nem nevelt meg te csi.cs ka? ha továbbra is pattog akkor meg bele eresztem a fejébe
2020. jan. 28. 14:34
 20/49 A kérdező kommentje:
és én mondtam a páromnak hogy vezessen normálisabban de nem hallgatott rám..
2020. jan. 28. 14:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!