Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bánnak simán durván...

Miért bánnak simán durván manapság a férfiak a nőkkel?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy egy vitában egy férfi aki nem ismeri a nőt ugyanolyan durván szól mintha egy férfihez szólna? Valami nem tetszik nekik akkor ugyanúgy sértő jelzőket használnak, odaszólnak, stb. Csoda hogy meg nem ütik őket.


Régen azért nem ez volt, idősebb ismerőseimtől tudom.


Szóltak nekik ha valami nagyon nem jó dolgot csináltak akár utcán vagy bárhol de egyáltalán nem durván..


Szóval ne gyertek azzal hogy a nőknek régen mindent lehetett és biztos ezt szeretném, mert nem, ugyanúgy meg lett nekik említve csak sokkal kedvesebben.


Vajon a kiharcolt egyenrangúsággal jött ez a dolog? Mert én amúgy személy szerint hatalmas baromságnak tartom ezt az egyenrangú dolgot, régen is jó volt az embereknek még sem voltak elférfiasodott nők és elnőiesedett férfiak. És minden férfi tudta hogy hogy szóljon egy nőhöz, mert ha nem úgy szólt akkor azzal saját magát hozta szégyenbe. És nem csak a szeretett nőre gondolok, hanem társaságban, utcán, szórakozóhelyen.. És szerintem az volt a helyes. Nem pedig erőltetni valami hülyeséget..


Ma meg már ha valami butaságot csinálok félek hogy leverik a fejemet.


Miért lehet ez? Tényleg ennyire eltűnt a tiszelet? Én például csak elszenvedője vagyok ennek az egésznek mert én nem vagyok tiszteletlen, jót akarok mindenkinek de nagyon sokan voltak már velem azok és ennek nagy százaléka sajnos férfi volt.


23/N



2020. jan. 28. 13:49
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
és én akkor semmit nem szóltam neki vissza... :(
2020. jan. 28. 14:36
 22/49 anonim ***** válasza:
74%
Szóval elvárod a tiszteletet és a kedvességet, de te is bunkó vagy. Értem. :D
2020. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:

velem voltak bunkók! és a valóságban nem mondtam rá vissza semmit. de legközelebb már fogok! úgy látszik az ilyenek csak ebből értenek.

az sosem bunkóság ha valaki védekezik.

2020. jan. 28. 14:37
 24/49 anonim ***** válasza:
81%
Ez az. Alacsonyodj csak le egy ősember szintjére te is, tökéletes megoldás. Azért te is megéred a pénzed. Ne haragudj, de kissé be van szűkülve a látóköröd meg a gondolkodásod is egyaránt.
2020. jan. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

De amúgy nem valószínű hogy visszaszólnék de tényleg ezt érdemelnék az ilyenek. és mennyi ilyen van..

Szerintem még az őskorban is nyilvánvaló volt hogy nem agresszívoskodunk egy gyengébbel.

2020. jan. 28. 14:39
 26/49 anonim ***** válasza:
Akkor ez nagyban az barátod hibája volt, és kár hogy nem tudott megvédeni, én megpróbálom az ilyen arcokat mindig otthagyni(már akik kötekedősek), nem akarok semmi problémát lehetőleg. Valószínüleg a párodban is van egy kis mentális labilitás, vagy agresszió ezért viselkedett így, de szerintem, keresd a belső békét és akkor te is olyan lehetsz amilyen emberekkel körül szertnéd venni magad. X) remélem sikerül :)
2020. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

nagyon fel volt háborodva a barátom amikor ledisznózott és majdnem kiszállt de mondtam neki hogy ne ne mert nem akartam hogy vér follyon (nem biztos hogy erősebb és nem a páromat akarom bálványozni, de valszeg folyt volna valakié.)


próbálok békésen élni. :) tényleg. remélem többször már nem fogja valami tuskó elcseszni.

2020. jan. 28. 14:42
 28/49 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem még az őskorban is nyilvánvaló volt hogy nem agresszívoskodunk egy gyengébbel."


XDDDDDDDDDDDD


Nem, akkor agyonverték az első adandó alkalommal, és kész. :)


Nézd, vannak bunkó emberek. Ennek nem kell örülni, de azzal nem is segítesz a problémán, ha lesüllyedsz a szintjükre.

2020. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
jó... valóságban amúgy sem lenne merszem csak forr bennem az indulat.
2020. jan. 28. 14:44
 30/49 anonim ***** válasza:
34%
Amúgy teljesen igazad van, bárcsak ilyen barátnőm lehetne..:D Nekem erről az jut eszembe, mint régi mondás, Okos enged szamár szenved. Még ha jó is lenne szembenyomni egy kis paprikasprével inkább ne, mivan ha azért üt meg mert így tud védekezni. Azt szerintem, tényleg már csak akkor kell használni, ha már nagyon nagy a baj, mondjuk lefognak, mert kiakarnak rabolni vagy tényleg bántalmazni. Szájkaratásokat hagyd hogy kikaratézzák magukat és ennyi. :)
2020. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!