Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bánnak simán durván...

Miért bánnak simán durván manapság a férfiak a nőkkel?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy egy vitában egy férfi aki nem ismeri a nőt ugyanolyan durván szól mintha egy férfihez szólna? Valami nem tetszik nekik akkor ugyanúgy sértő jelzőket használnak, odaszólnak, stb. Csoda hogy meg nem ütik őket.


Régen azért nem ez volt, idősebb ismerőseimtől tudom.


Szóltak nekik ha valami nagyon nem jó dolgot csináltak akár utcán vagy bárhol de egyáltalán nem durván..


Szóval ne gyertek azzal hogy a nőknek régen mindent lehetett és biztos ezt szeretném, mert nem, ugyanúgy meg lett nekik említve csak sokkal kedvesebben.


Vajon a kiharcolt egyenrangúsággal jött ez a dolog? Mert én amúgy személy szerint hatalmas baromságnak tartom ezt az egyenrangú dolgot, régen is jó volt az embereknek még sem voltak elférfiasodott nők és elnőiesedett férfiak. És minden férfi tudta hogy hogy szóljon egy nőhöz, mert ha nem úgy szólt akkor azzal saját magát hozta szégyenbe. És nem csak a szeretett nőre gondolok, hanem társaságban, utcán, szórakozóhelyen.. És szerintem az volt a helyes. Nem pedig erőltetni valami hülyeséget..


Ma meg már ha valami butaságot csinálok félek hogy leverik a fejemet.


Miért lehet ez? Tényleg ennyire eltűnt a tiszelet? Én például csak elszenvedője vagyok ennek az egésznek mert én nem vagyok tiszteletlen, jót akarok mindenkinek de nagyon sokan voltak már velem azok és ennek nagy százaléka sajnos férfi volt.


23/N



2020. jan. 28. 13:49
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
két piros és egy narancsszínű okom van nézem azokat a weblapokat talán használom is de nőt nem bántok soha...
2020. jan. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
ha gondolod küldök linket s megnézheted mi folyik ott,ha ott minden megengedett akkor máshol miért ne-persze tudom rossz felvetés de a társadlomban -meg a kizsigerlő iparban ez megy...
2020. jan. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
???
2020. jan. 28. 16:13
 34/49 A kérdező kommentje:
ne keverjük össze a társadalmi életet a szexualitással, mert az két külön dolog.
2020. jan. 28. 16:17
 35/49 anonim ***** válasza:
Mert a számítógép mellett nőttek fel Dajnos esélyük sem volt a normális emberi kommunikációt magukba szívni.
2020. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
sexuális fusztráltsá gsimán kivezthet rá...de amúgy eléggé degenerativ társadalmat éünk-akik valóságsón buta rajzfilmeken és játékkonzolon nőttek fel null szociális érzés-de a mai társ-gen még indukálja hogy szociális érzéketlen legyen az ember-tudod mint a három majom sztorija:nem lát nem hall nem beszél(esetleg nem gondolkodik)effekt...
2020. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
ja csak öregek elmondása alpján 70es években kbé még hógolyóval se dobták meg a lányokat,a nagyszájú tróger lehalkult amikor egy csajszival került volna vitába,valami nagyon elferdülz az bizos-és itt nem a göndör-gender a kérdés...
2020. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Sok nőnek el kellene végre döntenie, hogy mit akar: emancipációt, vagy mit? Ha emancipációt, akkor fel kell venni nekik is a kesztyűt, és kiállni önmagukért, és nem ez a "én így, meg úgy, meg amúgy gondolom az emancipációt, más ebbe nem tartozik bele" dolgot hangoztatni.
2020. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Szóval a kedves pasid állatkodot vezetés közben és az a bunkó aki ezt megszólja?

Elém tegnap kanyarodott ki teljes sötétségben egy kivilágítatlan autó úgy, hogy satufékeznem kellett és így is majdnem nekimentem. Az ilyen retardált állatoknak én is leüvölteném a fejét, mert az emberkedésével meg a hülyeségével mások életét veszélyezteti. Ha a barátod nem tud vezetni és ember módjára közlekedni, akkor ne csodálkozzon, hogy úgy felidegesíti a másikat.

Az meg teljesen mindegy, hogy férfi vagy nő az illető, ha a testi épségünkel játszik, akkor el fogom küldeni a bánatos k_rva anyjába, hátha megtanulja belőle, hogy normálisan vezessen, vagy ne üljön kocsiba.

2020. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Most mondjuk gyanússá vált, pár napja egy másik kérdező ugyanígy a paprikasprayre volt rákattanva, hogy mindenkinek kéne.

Ez valami új fétiskérdés? :D

2020. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!