Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire jó ez az utálkozás az...

Mire jó ez az utálkozás az énekesekkel szemben?

Figyelt kérdés
Vagy úgy igazából bárki szemben.

2020. febr. 23. 07:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Utálkozás alatt azt érted, hogy valaki elmondja az igazat, hogy a mai előadok 90%-a tehetségtelen és sz_r zenét csinál?
2020. febr. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Milyen énekesekkel szemben? Írhatnál konkrét példát.
2020. febr. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
50%

“Utálkozás”.....

Ez fájt....

2020. febr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

#1 Lehet nem szeretni valakinek a zenéjét, vagy a hangját, de mint embert utálni... Most komolyan? Erről beszélek. De nem lett volna nehéz kitalálni.


#2 Teljesen mindegy most, minden énekesnek vannak utálói.


#3 Bocsi, ha megsérültél.

2020. febr. 23. 08:07
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Én nem utálok semmilyen énekest csak a fos zenéket. Szerintem ezzel más is így van. Buta kérdést írtál ki, ráadásul még azt is el akartad várni a válaszolóktól, hogy kitalálják, pontosan mi is a kérdésed :D
2020. febr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
27%
Mi ez az utálkozás kérdező?
2020. febr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen, jól tudom mert benne vagyok. Van akinek tetszik, van akinek nem. És az a tábor a hangosabb, akiknek nem. De ez van, mindenkinek más az ízlése. Egyébként az elsőnek igaza van, manapság az előadók hangját hallhatóan agyon autotuneolják. Nem mintha eddig nem használták volna, de az elmúlt 1-2 évben elkezdték túlzásba vinni. Az a kevés, főleg amatőr énekes aki nem használja meg el van hordva, hogy milyen rossz, mert nem tűpontos. Olyan biza nincs, a profik se tűpontosak - ezért van létjogosultsága az autotunenak. De az már nem az ő tudása, hanem a gépé. Én inkább hallgatom az amatőrök kicsit pontatlan hangját, mint a sztárok tuningoltját és szerencsére nem vagyok egyedül, van erre még igény, ha nem is tömeges, de elég nagy.
2020. febr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%
Több oka lehet... Pl. tehetségesebb, jobb hangja van (az átlagpolgárnak, közülünk valónak meg nincS EGYIegyik sem); nem szimpatikus a pofája, ezért az illető "nekimegy" fészen (mert attól úgy érzi, ő lesz a fa szagyerek); maga az énekes igazi gyökér, akit tényleg lehet rühellni.
2020. febr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%

Az én kedvenc bandámat is megszólják sokan, de nem érdekel. Nem egy tömeg zene, amit nyomnak a Petőfin, ezért is szeretem, meg kifejezetten tetszik az énekes hangja is. Én például nem is hallgatok magyar zenét, mert nem szeretem ezt a tingli-tangli "jajj, de szeretlek, ne hagyj el" "elhagytál, már nem kellesz" stílust. Persze van magyar előadóm, csak nem énekel magyarul és nem ilyet játszik.

Sokan tényleg csak azért szidják a másikat, mert nem jön be neki, de ezzel nem kell törődni. Én se törődök azzal, aki szidja a kedvenc bandám/énekesem, max nem keresem a társaságát vagy fogadja el, hogy miatta nem fogom utálni.

2020. febr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%

Nár leírhatnád, hogy te kire gondolsz pontosan.

#13 voltam

2020. febr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!