Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire jó ez az utálkozás az...

Mire jó ez az utálkozás az énekesekkel szemben?

Figyelt kérdés
Vagy úgy igazából bárki szemben.

2020. febr. 23. 07:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
48%
Nem csak a zenéhez köthető az, amit most fogok válaszolni. Sajnos az emberek értékrendje nagyon sokat torzult az elmúlt évtizedekben. A korra amelyről először írok, az volt jellemző, hogy méltatták, dicsérték, amiről pozitív véleményük volt - és az emberek ezzel foglalkoztak, nem töltöttek jelentős időt az életükből gyűlölködéssel. Manapság nem az a fontos az embereknek, hogy mely megnyilvánulások váltanak ki belőlük pozitív érzéseket, hanem az, hogy kit, hogyan, miért lehet gyűlölni - és ezt nem restek akár naponta n alkalommal is világgá kürtölni, mert ettől érzik megerősítve magukat. Változnak az emberek, változik az általános értékrend és még sok egyéb dolog is, - érzékelhető, hogy ez az utóbbi időben nem előnyös vonalat vett fel, de a csorda szellemet nem lehet kiirtani, amelyet zsigeri butaság táplál. Valaha egy amatőr Együttesben basszusgitároztam, ill. énekeltem, amely idővel feloszlott, majd mostanában ismét összeállt nélkülem. A nosztalgikus része tetszik a dolognak, de sok egyéb dolgot nem úgy csinálnék, mint ahogyan ők teszik most, - még sem töltök időt azzal, hogy ócsároljam őket, keresztbe tegyek nekik ott, ahol csak tudok, mert szerintem egyikünk ügyét sem vinné előrébb a gyűlölködés, személyeskedés és úgy általában minden, amelytől a hírnevük csorbítását remélhetném. Primitív, buta emberek tesznek ilyet, arról nem is beszélve, hogy csak magamat járatnám le! E helyett inkább megpróbálok megvalósítani saját ötleteket, amellyel elmondhatok ismét a külvilágnak valamit a saját alkotásomban, - sikerül vagy nem, de ezzel magamon kívül nem árthatok senkinek. Amennyiben sikeres lesz a projekt, azzal meg sok embernek okozom örömet. Köpködők mindig voltak és lesznek, a leghelyesebb útnak azt vélem, ha ezeket az embereket hagyja az ember rotyogni a személyes nyomorukban, - nem érdemes energiát áldozni olyan kritikák elleni fellépés menedzselésébe, amely minden szakmai alapot nélkülöz és csak azért történik meg, hogy kettőt belerúghassanak egy emberbe. Legyen ez annak a problémája, aki bepróbálkozik!
2020. febr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
90%

En a pop szart utalom. Bar az utalat az kicsit eros, csak nem birom amikor olyan eloadokat sztarolnak isten szintjen, akik csak jol neznek ki, es egy 100 fos marketing banda van a hatuk mogott.

Metalos leven azt szeretem amikor igazi zeneszek igazi hangszereken jatszanak es maguk irjak a dalokat.

De

En vagyok az, aki mindig megvedte pl Justin Biebert, mert lehet ot utalni, de valamit megis csak letett az asztalra, amire az atlag nem kepes.

2020. febr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Még mindig nem arra gondolok, hogy kinek milyen stílus tetszik meg nem tetszik, de mindegy. Köszönöm annak a pár embernek, aki válaszolt a kérdésemre.
2020. febr. 23. 10:37
 14/26 anonim ***** válasza:
69%

Ez egy kislány. Haver küldte egy 10 perce.


[link]


Értem én, hogy ha valakinek nem tetszik a hangja, vagy a zenéje meg mittomén, de ez már túlzás és egyáltalán nem vicces. :/

20/F

2020. febr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

#18 A világ megérett a pusztulásra.


Mondjuk már 1000 éve.

2020. febr. 23. 11:00
 16/26 anonim ***** válasza:
15%

18#

Semmi problémát nem látok ebben a videóban. Az ének klisés, Mehdi megsérül, tehát az történik amit a címében ígér.

Meg amúgyis, mennuivel előrébb lennénk, ha az emberek idióta tehetségkutató valóságsók helyett inkább az electroboomhoz hasóló, valódi tudást adó műsorokat néznének

2020. febr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
#20 Azért az, hogy "sucks" nem probléma, akkor ott azért nagyon nagy problémák vannak fejben. Ha nem vetted volna észre, mindhárom videó olyan lekicsinyítő ahogy van. :)
2020. febr. 23. 11:38
 18/26 anonim ***** válasza:
6%

#18 "I remember last year when you THÓD mi"


Lehet maga a videó túlzás, de nem változtat azon a tényen, hogy garbage az egész.

2020. febr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
28%

#22 Na, ez a válasz annyira felesleges volt ide attól függetlenül, hogy egyetértek azzal, hogy nem volt túl jó amikor még fiatalabb volt, de a zene kategóriában elküldtek már 1-2 későbbi zenét tőle és szerintem egyáltalán nem olyan rossz, sőt, részemről jobb, mint ez a Billie Eilish vagy kicsoda.

Pl. itt 14 éves csak, 1 évvel későbbi, mint ezek a videók és szerintem megfelel annak, amit a 11-es is írt, nem túl tűpontos hang autotune nélkül és saját maga írta a szöveget, nem egy tipikus pop szám: [link]


Simán eltudnám képzelni ezt egy valamilyen filmben. :)

2020. febr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
43%

Azért, mert ismeretlen embernek beszólni mindig könnyebb. Főleg akkor, ha nem a szokásos 12 óra a gyárban munkával keresi a kenyerét.


Pedig az énekesek is emberek, hiába nem szemtől szembe állsz velük. Én a "jó a s3gged, jó a csöcsöd" szövegű számoktól megyek a falnak, de az előadónak megadom a tiszteletet.

2020. febr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!