Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire jó ez az utálkozás az...

Mire jó ez az utálkozás az énekesekkel szemben?

Figyelt kérdés
Vagy úgy igazából bárki szemben.

2020. febr. 23. 07:30
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

#24 Na igen, az hiányzik ide, a tisztelet, hisz ők is emberek.

Jó, aláírom, hogy vannak ezek az énekesek, akiknek hírtelen nagyon nagy lett a pofájuk, ahogy sikeresek lettek, de azért vannak még olyanok is, akiket nem változtatott meg a siker és mégis nagy az utálat még így is rajtuk, pedig nem ők tehetnek arról, hogy jók és sokan szeretik őket.

2020. febr. 23. 12:42
 22/26 anonim ***** válasza:
40%
#24 A legtöbből inkább az irigység beszél, nem is az énekest utálják inkább, hanem saját magukat, nem jött be nekik az élet, vagy valami, ezért kiélik a haragukat meg a bánatukat másokon, legyen az kb. bárki, amint látod egy gyereket is képesek utálni.
2020. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
57%

Mert nem csak a zenéje ismert.

Mondjuk van egy középszerű popénekes, tömeg zenével. Van akinek tetszik, van akinek nem. Na, manapság ha kicsit is híres vagy, az egész magánéleted kinn van az interneten. Tételezzük fel, hogy ez az énekes csinált valamit, ami mondjuk nem túl etikus. Mondjuk verte a párját, vagy állatokat kínzott, vagy a kiskorú rajongóit molesztálta. Vagy egyszerűen csak a színpadon kívüli megnyilvánulásaiból kiderül, hogy egy szhar ember. Ez még ok, nem kedveled, nem követed. De nagyon sokszor az ilyeneket mindenütt a pofádba tolják, kiderül valami bulvár 'hír' és folyik a csapból is. Itt elég sok ember elkezdi utálni az illetőt, szhar ember is, szhar dolgokat is csinál és mindenütt ott van. És ez már független a zenétől.


Ezt most teljesen általánosságban írtam, nem kell senkire gondolni.

2020. febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
#25 Maradjunk annyiban, hogy az őszinteség nem teljesen utálkozás, ha egyszer valami nem jó, akkor nem jó, kész és ez így, mint éneklés meg zene, nem jó, sosem írtam, hogy őt utálom, isten ments, a videók undorítóak, azt pedig meg, hogy milyen most nem tudhatom, mert a tököm se tudja ki ez tulajdonképpen, én csak ezt a pár performance-t zsűriztem tőle és ez így összességében nem jó. Ennyi. Még talán a szöveg, oké, depresszió, tök jó, de nem mintha azt a témát nem dolgozták volna már volna fel vagy egy ezerszer, plusz miért énekel egy 13 éves a depresszióról, de ha azt is ő írta, akkor grat neki, de nem a szövegtől, vagy inkább úgy írom, hogy nem csak a szövegtől lesz egy zene zene. A like/dislike ratio-t meg annyira butaság felhozni, mint ahogy az egyik kommentben is felhozta valaki, mert manapság az embereknek egyszerűen nincs ízlése a zenéhez, ez az igazság.
2020. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Bocsánat egyébként az "ide" helyett "innen" akart lenni.
2020. febr. 23. 13:40
 26/26 A kérdező kommentje:

#26 Igen, végülis igaz, ilyenek is vannak sajnos, ezeket nyilván emberileg lehet utálni. Csak azt nem értem, amikor semmi olyat nem tett és még is utálják.


#27 Szoktam mondani, hogy lehetsz őszinte, csak kultúráltan, márpedig ez, hogy "garbage" minden csak nem az. Egyébként is mi az, hogy szemét, örültél volna ha te tudtál volna tizenévesen dalszöveget írni.

2020. febr. 23. 14:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!