Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Komolyan, most mi van az...

Komolyan, most mi van az emberekkel? Mindenki pánikol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap késő este elugrottam vásárolni, mert mindenből kifogytam. Az emberek este 9-kor megrakodott bevásárlókocsikkal szaladgáltak, mint a mérgezett egerek. Voltak, akik összekaptak az utolsó csirkemellen.


Vizet, tejet, rizst nem tudtam venni és tésztából sem maradt sok. Én marha, csak a hétvégi kajára akartam bevásárolni, de nem ment. Mintha kitört volna a zombiapokalipszis. Pont, mint a 4 napos ünnepeknél, mindenki fél, hogy éhen marad.


Komolyan nem is a koronavírus miatt kell betankolni, hanem az emberek miatt, akik azt hiszik, hogy itt a világvége.


Ma megint megkísérlem beszerezni az alapanyagokat és a patikába is le kell ugranom, szóval előre félek. :D


A ti környezetetekben van ilyen? Tapasztaltatok hasonlót?



2020. febr. 27. 09:23
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
85%

Nem véletlenül nevezik az átlagembert birkának.

Azt csinálják, amit a média sugall nekik, mindenféle kritikus gondolkodás nélkül!

2020. febr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
65%

Pont én is ezt mondtam a férjemnek, hogy én nem attól félek, hogy elkapom a korona vírust, vagy hogy karanténba teszik a lakóhelyemet, hanem attól, hogy ha ez lesz, akkor nem lesz mit ennünk, mert a sok idióta lerabolja a boltot.

KB 2 hétre elegendő kaja mindig van itthon, úgyhogy most nem fogok elszaladni vásárolni, de hétvégén veszek pluszban némi tartós élelmiszert, ha még lesz egyáltalán.

2020. febr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
90%
Én is pont ezt a zombiapokalipszises hasonlatot használtam, amikor meséltem a haveroknak, hogy mennyire túl van tolva ez az egész. :D
2020. febr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Komolyan nem értem. Tegnap álltam a bevásárlóközpont közepén és nem tudtam, hogy nevetséges vagy szánalmas amit egyesek leműveltek. Ráadásul nem tartom mindennek számon az árát, de sok terméknél észrevettem, hogy mintha kicsit túl lenne árazva a megszokotthoz képest.


Komolyan azért kell végigjárom ma x helyet és betankolnom mindenből, mert az emberek annyira ostobák, hogy ilyenkor felvásárolnak mindent.

2020. febr. 27. 09:36
 5/43 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom, már több, mint egy hete nem voltam bevásárolni. Csak egy csokiért ugrottam be tegnap, de nem volt tömeg, nem volt ilyen, amit írtál.

Itt meg a koronavírusos kérdések 99,9%-a kamu, troll.

Úgyhogy az átlag emberek nem pánikolnak.

2020. febr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Egyébként én rendszeresen elfelejtem a párnapos ünnepeket, mert a munkám szempontjából nincs jelentősége. Amikor meg elmegyek vásárolni, akkor látom, hogy pl. a Tesco este 10-kor is tele van és mindenki tonnaszámra veszi a kaját. Akkor szoktunk röhögni a férjemmel, hogy "jaaaa, csak ünnep lesz és éhen akarnak dögleni!".
2020. febr. 27. 09:38
 7/43 A kérdező kommentje:
#5! A kisboltban nálunk sincs tömeg, de ott nagyon nincs is semmi. Maximum én is csak csokiért ugrok be vagy ha sos kell valami, ami miatt nem mennék el egy nagyobb bevásárlóközpontba.
2020. febr. 27. 09:39
 8/43 anonim ***** válasza:
90%
7: Nem kisbolt. Egy normális élelmiszerüzlet, de nem hipermarket. Azokban viszont mindig sokan vannak.
2020. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
91%

Ma megyünk a heti bevásárlásra, plusz kellene még 1-2 dolog mert vendégeket várunk hétvégére. Előre félek, hogy be tudunk-e majd szerezni mindent a zombik miatt.. :(

Igazából nem meglepő azok után, amit leművelnek sokan egy 3 napos hétvége előtt....

2020. febr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
85%

#5

Pesten rengeteg ember szaladgál nővérmaszkban, eddig nem láttam még ilyet. Az itteni kérdések lehet hogy trollkodások, de amúgy az agyatlan pánik teljesen valós...

2020. febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!