Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Komolyan, most mi van az...

Komolyan, most mi van az emberekkel? Mindenki pánikol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap késő este elugrottam vásárolni, mert mindenből kifogytam. Az emberek este 9-kor megrakodott bevásárlókocsikkal szaladgáltak, mint a mérgezett egerek. Voltak, akik összekaptak az utolsó csirkemellen.


Vizet, tejet, rizst nem tudtam venni és tésztából sem maradt sok. Én marha, csak a hétvégi kajára akartam bevásárolni, de nem ment. Mintha kitört volna a zombiapokalipszis. Pont, mint a 4 napos ünnepeknél, mindenki fél, hogy éhen marad.


Komolyan nem is a koronavírus miatt kell betankolni, hanem az emberek miatt, akik azt hiszik, hogy itt a világvége.


Ma megint megkísérlem beszerezni az alapanyagokat és a patikába is le kell ugranom, szóval előre félek. :D


A ti környezetetekben van ilyen? Tapasztaltatok hasonlót?



2020. febr. 27. 09:23
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

Egyébként hús olyan szinten nincs sehol, hogy még a csirke farhátat meg a csirkelábat is elkapkodták, gondolom azzal fogják kihúzni majd, amikor beüt az apolalipszis...nevetséges.


A vásárlást feladtam, inkább rendelek valamit hétvégén. :D

2020. febr. 28. 07:43
 42/43 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk tegnap Esztergomban sikerült bevásárolni.
2020. febr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
Én ma reggel találtam Budapesten a 11.kerületben egy Auchant, ott bevásároltam. :) bár rizs és tészta alig volt (a drágábbakból volt 1-2 zacskó/doboz), de hús és olaj volt. A konzerveket kifosztották, mindenki vitte a babkonzervet, úgyhogy az elkövetkezendő hónapokban jelentősen romlik majd az üvegházhatás. :D
2020. febr. 28. 11:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!