Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma van a láthatatlan munka...

Ma van a láthatatlan munka világnapja. Te milyen láthatatlan munkákat végzel?

Figyelt kérdés

Természetesen a kérdés nemcsak hölgyeknek szól.

Itt egy nagyon jó képregény is:

[link]



2020. ápr. 7. 17:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Én értem miről van szó, de addig tényleg csak te fogod csinálni a melót amíg nem állsz ki magadért. Nem kötelező ezeket a láthatatlan munkákat csinálni, ha valaki más is élvezni akarja a gyümölcsét, meg lehet mondani neki, hogy mostantól ő is kiveszi belőle a részét.
2020. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Nem kötelező, persze, ezt mondd azoknak, akiknek gyereke(i) vannak és a partnere nem ül le velük leckét írni, nem játszik velük, nem fürdeti őket, nem foglalkozik velük. Majd biztos úgy hagyja a gyerekeket, a másik meg hirtelen figyelmes lesz és beismerő és megcsinálja olyan minőségben mindezt, mintha már gyakorlott volna.

Vagy írta valaki, hogy a vendégeket nem kínálta soha semmivel a pasija, a nő meg hagyja rá, hát majd nem fogyasztanak még egy pohát vizet sem. Megbeszélni, igen, az a baj, hogy rengeteg a manchild (nők is!), akikkel ezt meg kell beszélni, mert valahogy otthon anyunak meg apunak nem sikerült szocializálni.

2020. ápr. 7. 22:50
 13/24 anonim ***** válasza:
48%

Én.., háát.., rengeteg mindent. A kéoregényben szereplő mindent. Nálunk jó a munkamegosztás. Olyan 60-40 ide. Néha amikor több ügy van, akkor felcsúszik neki is 50re.

Nálunk én csinálom a háztartást. Baba etetés, pelusozás, stb. Reggelenként hagyom 2 órát aludni a párom, míg más szobában vagyunk. Én csinálok kaját ugye, s etetem a páromat is. Nem is tudom mit írhatnék. Munkánk hívjuk pedig nem nagy ügy.., számomra. A párom ki volt, mikor újszülött volt a gyerekünk, pedig a szoptatáson kívül kb mindent én csináltam inkább. Persze az nagyon kimerítő, de én altattam vissza amikor éjszaka fel kelt 409 milliószor, de azt se hívtam nehéznek, csak fárasztónak.

Szóval mi a munka, ugye? :D


A képregényre annyit, hogy huhhh..

Aki csinálta basszus.., nem tudom hol él, de önismeret, kommunikációs készség, párkapcsolati tapasztalat 0 nő is, és mindenki aki a környezetében él. Ennyit érdemes csak mondani, de am szomorú.


23f

2020. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
4#, ezt te komolyan gondolod? Csináld gyakorlatban egy hónapig. Nincs gyereked, ugye? XD
2020. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
6#, Ehhez kellenek az első válaszombam említett készségek egy jó része. Egy normális kapcsoaltban, megfelelő ön és emberismerettel, megfelelő kommunikációs készséggel és kapcsolati tapasztalattal ezek automatikusak. Ezt úgy értem, hogy egy olyan 2-8 hónap alatt beáll, a helyzetekből adódó megbeszélések következményeként. Mindenki tudja majd mindenki dolgát, és csinálja a sajátját.
2020. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
25%
8#as válaszoló jó példa az általam említett kézsségek szinte teljes hiányára. Egy olyan emberrel van együtt, skit nem zavar az, ha a "szerelmét“ zavarja valami. Neki nem fáj ha a szerelmének fáj. Évekig tartott nekik az, hogy eljussanak a totálisan nulla megoldásról, egy másik nem megoldódott állapotba.
2020. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

9#, Neked volt valaha kapcsoaltod?


Egyébként mindenki háztartási végzettséggel születik? Nem mindegy mikor kell megtanítani? 2, vagy 40 évesen? A lényeg, hogy van alap, amire lehet tanítani( egy nyelvet se kell hozzá beszélni, csak ne legyen fogyatékos, meg önző féreg).

Ha nem látja, igen ütődött. Nem pár hét, hanem pár hónap lesz, mire megtanulja. Ennyi. Nekem is volt nőm, akit meg kellett tanítani a házimunkára. Őt éppenséggel nem taszították ezek, mint más párjaimat, így utána csinálta velem.


10#, Foglalkozz önismerettel.

2020. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

Most picit szétcincállak, kérdező.

12#, Ezek UTÁN kell gyereket vállalni.

És akkor is lehet ezt mondani nekik ha már tényleg az van, amit írsz. Akkor mi van? Olyna primitíven írsz. Mintha csak fekete meg fehér lenne, és a versenyeken is csak start és célvonal lenne, út pedig nem.

Mi van veled??? Vedd már észre magad.

Semmi sem kötelező. Bugyuta hülyének lenni sem, aki képtelen beszélgetést folytatni olyan emberrel, AKIVEL VAN EGY KÖZÖS GYEREKÜK. Az nem kötelező....

Tanítsd. Te a gyereked is úgy fogod tanítani, hogy na csináld, és elvárod tőle h magától csinálja onnan, és tökéletes minőségben? Beszélgetés, és együttes gyakorlás. Ez a két dolog MINDENT megold egy ember-ember kapcsolaton belül, amit csak szűk elméd elképzelni képes.

...ha a célod h figyelmes legyen, beismerő, magától csináló, és minőségi mumkát végző. 11#es nem erre a célra írta amit írt.


A vendéges példád nagyon buta. Megbeszélés..., megbeszélés és megbeszélés. 3 nyelvet kell ismerj. Az anyanyelvedet, a saját nyelved, és a párodét. Ebből te egyet ismersz.

2020. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

40%-os, jól összehadováltál mindent, csak éppen nem sikerült értelmezni sem a kérdést magát, sem amiket írtam.

Hol írtam, hogy van gyerekem, vagy hogy van párkapcsolatom? "Mi van veled??? Vedd már észre magad." - nálad bajok lehetnek...

2020. ápr. 9. 17:19
 20/24 anonim ***** válasza:
38%

#8, és milyen igaza van a férjednek!!!

Tisztaságmániás nők, a nem létező koszt takaritják állandóan, totálisan felesleges, és túlzó módon, és még a férfiakat is be akarják hülyiteni, mert ők dilisek... Több, mint idegtépő.

2020. ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!