Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma van a láthatatlan munka...

Ma van a láthatatlan munka világnapja. Te milyen láthatatlan munkákat végzel?

Figyelt kérdés

Természetesen a kérdés nemcsak hölgyeknek szól.

Itt egy nagyon jó képregény is:

[link]



2020. ápr. 7. 17:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
48%

Nem kell olyan embereknek egy házba költözniük, akik nem tudnak együtt élni. Nonszensz ez az egész amiről írogattok.


Én nem vagyok tisztaságmániás, de ha az lennék, akkor eszembe nem jutna a lakásomba hívni valakit, akit utána majd azért vegzálok, hogy tessék csak szépen megfogni az a szivacsot, és tisztítani az ablakot, és különben is mi az, hogy mondani kell és nem pattog magától..


Persze kompromisszumot lehetne kötni, de ahhoz meg mondjuk nem árt ha valaki értelmes, az meg ugye eléggé ritka dolog...


Meg gyereket vállalni úgy, h közben nem is akarok gyereket, és majd ha kedvem lesz kielégíteni az igényeit, akkor majd megcsinálom.


Ha én lennék ebben e helyzetben én is pont így viselkednék, nem vagyok jobb én sem, de van annyi önismeretem, hogy egyedül lakok a saját lakásomban, és nincs gyerekem. És persze eljárok otthonról akár napokra, és folyamatosan próbálok másokkal együttműködni, meg úgy élem az életem, h 10-20 év múlva alkalmas legyek a családban élésre.


De nem vagyok se szadista, se mazochista. Az árral szemben úszok. Mert ez a norma, hogy összeköltözünk, és visítunk, meg hisztizünk, meg mindenféle érzéseink vannak, és egy csomó pénzt fizetünk annak aki ezeket egyáltalán meghallgatja, és nem küld el cserébe minket az anyukánkba vissza.

2020. máj. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Szellemit kell ezalatt èrteni?

-eleve a munkám

-a sajàt teendöim logisztikàzàsa

-a teendök èszben tartása ill azok módositàsainak nyomonkövetese, ha valtozik az idöpont vagy csusztatas van agy modosul a terv, vagy kivitelezési "utvonal" stb

-stratégiàk kidolgozàsa, info gyüjtèsek, esetleg segitségkèrés, vagy ötletkeresés, kreativkodàs

-anyagi helyzet stabilizàlàsa, szempontok gyüjtese kamatvàltozàsok, kül.opciok nyomonkövetése, egyéb bevételi opciok feltárása

-önfejlesztès, hogyan huzzam ki magam egyedül a gödörböl,már megint, pozitiv gondolkodàs eröltetése, mikor padlon vagyok, es kb a pokol megjàràsa, megint, a változatossàg kedvéért.

-tudatos álmodozàs, hogy nehogy elfelejtsem mit is akartam amugy az élettöl, és hogy boldogsàg is van valahol, meg egyàltalàn hogy minek vagyok itt,es ne felejtsem ez vmi lehetöség kéne hogy legyen hogy élhetek, es mi vinne elöre, és mièrt mondanàm azt egyszer, hogy ezèrt màr megérte.


Hirtelen elsö gondolatom ennyi.

De biztos van még egy rakat minden màs, tekintve hogy amikor szabad vayok latszolag, akkor sem vagyok szabad valojaban mert ezt intezni azt kéne intézni, amaz meg a nyakamon lassan mert hatridös, stb

2020. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
22-es: [link]
2020. nov. 20. 18:49
 24/24 anonim ***** válasza:
Köszi.szoval felmillio nàlam cirka.
2020. nov. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!