Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A sorkatonaságban milyen...

A sorkatonaságban milyen szivatások voltak?

Figyelt kérdés
Sokan írják hogy a sorkatonaságban mindenféle szivatás volt de nem értem mit értenek ez alatt. A sorkatonasági gyakorlatokat gondolnak ez alatt mint pl a fekvőtámasz stb? Na meg hogy általában a tisztek a kezdőket de ezt sem értem. Sorkatonaságban 18-19 éves gyerekek mentek a tisztek meg már felnőttek voltak így olyan nehéz feladatokat csak nem adhattak gyerekeknek. Más módon meg pláne nem bánthat egy felnőtt egy gyereket. Na de azért megkérdezem mik voltak a legdurvább szivatások és konkrétan mit értenek ez alatt mert valaki egyszerb azt írta nem a gyakorlatokat.

2020. ápr. 10. 23:10
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Mit jelent az hogy izgatja a fantáziámat? Csak tudni akarom milyen jellegűek voltak és kb mik. Mert nagyon sokan írják hogy ott milyen szivatások voltak meg minden de nem részletezi és azt sem tudom hogy igaz e. Ha olyan szar lett volna miért akarná bárki ezt visszállítani? Persze alapból is teljesen elmebetegnek tartom azokat akik vissza akarják állítani de ha még +ban is b4sztatták az embereket akkor hogy akarhatná bárki is? Nem tudom milyen volt a régi világ és a sorkatonaság ezért kérdezem.
2020. ápr. 11. 23:20
 12/43 anonim ***** válasza:
11%
Van aki
2020. ápr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
10%

van akinek az ilyesmi más értelemben izgatja a fantáziáját.

sorkatonaság bevezetésével kapcsolatban egyáltalán nem értek veled amúgy egyet. A férfivá nevelés fontos része volt. A nyugati társadalmakban azt az ősi ritust helyettesitette, amit a természeti népeknél beavatási szertertásoknak nevezünk, amikor a fiúból férfi lesz a társadalom szemben, és a saját szemében is. Ilyen formában szükséges volt, és lenne ma is.

2020. ápr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
89%
Volt pèldàul a kanalazàs. Lefogtàk az embert, aztàn evőkanàllal jòl megpaskoltàk. 😂
2020. ápr. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Na és ehhez miért írsz nevetős arcot? Nem igazán illik ehhez az egész témához sem.
2020. ápr. 12. 15:02
 16/43 anonim ***** válasza:
11%

anyámasszony katonája vagy kérdező, de legalább ne lennél ennyire büszke a férfiatlan picsogásodra!

miért nem mész át a divat kategóriába, ott sok a magadfajta fiúcska, akivel jól megértenétek egymást.

2020. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Pedig én büszke vagyok rá hogy nem vagyok egy ócska proli mint te. Te viszont inkább elbújdoshatnál. (:
2020. ápr. 14. 15:51
 18/43 A kérdező kommentje:
Egyébként mi a férfiatlan picsogás abban amit írtam? Ez egy kérdés. Egy kérdésben nem állítok semmit.
2020. ápr. 14. 15:52
 19/43 anonim ***** válasza:
2%

Nem a kérdésre gondoltam, hanem a kommentjeidre


legyél büszke az "ócska prolizásodra"... magadat minősititek vele, te meg a hozzád hasonló nyegle tizenévesek

2020. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Pedig te írtál ócska proli stílusban amivel te minősítés magadat. Igazából ócska proli vagy ez egy értelmű hogy nem csak most ilyen a stílusod mert a commentedből ítélve az egész gondolkodásmódod ilyen. Viszont melyik commentre gondolsz? Ezt nem értem. Melyik commentem alapján mondod ezt?
2020. ápr. 14. 16:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!