Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A sorkatonaságban milyen...

A sorkatonaságban milyen szivatások voltak?

Figyelt kérdés
Sokan írják hogy a sorkatonaságban mindenféle szivatás volt de nem értem mit értenek ez alatt. A sorkatonasági gyakorlatokat gondolnak ez alatt mint pl a fekvőtámasz stb? Na meg hogy általában a tisztek a kezdőket de ezt sem értem. Sorkatonaságban 18-19 éves gyerekek mentek a tisztek meg már felnőttek voltak így olyan nehéz feladatokat csak nem adhattak gyerekeknek. Más módon meg pláne nem bánthat egy felnőtt egy gyereket. Na de azért megkérdezem mik voltak a legdurvább szivatások és konkrétan mit értenek ez alatt mert valaki egyszerb azt írta nem a gyakorlatokat.

2020. ápr. 10. 23:10
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Srác ebben a 4részes videósorozatban elég szépen és valószerűen elmondja milyen is volt ez az élmeny, bár ő már csak egy nyulfarknyi odőt volt katona... én még 24 hónapot...
2020. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Ja bocs a link lemaradt :D

[link]

2020. okt. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Eleg gyengek lehetnek az idegeid. Fiuk/ferfiak kozott gyakori az, hogy szivatjak egymast. Kozepiskolaban mi pl. rendszeresen szivattuk egymast, de nem rosszindulatbol. Munkahelyen ugyan ez igaz a csapattal, amiben dolgozok. Nem latom, hogy miben lenne masabb/rosszabb, ha ugyan ezt a sorkatonasagban csinalnam / csinalnak velem.


Kollegam meselte, hogy volt itt elottem egy srac, aki annyira nem birta ezt a kozeget, hogy inkabb felmondott. Talan o is olyan lehetett, mint te.

2020. nov. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!