Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel, hogy...

Hogy dolgozzam fel, hogy megbuktam matekérettségin?

Figyelt kérdés

Mindig mumus volt a matek, de év végén összejött a hármas.

Most meg így pont a végén szúrom el. Az első részben egy csomó feladatnak azt se tudtam, hogy álljak neki, a második részben egy feladat ment végig, hogy jó-e az már más kérdés, de a többibe meg csak így éppen beletudtam kezdeni:(



2020. máj. 5. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem hogy ez még a világ vége lenne. :)
2020. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, lehet h a pótérettségin kevésbé lesznek majd szigorúak. Én tényleg nem tudtam semmit matekból, de a tanárok jófejek voltak, és átengedtek.
2020. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Régen érettségiztem. Egyik osztálytársam nyelvtanból bukott meg és a többinél is RENGETEG nyelvtanhibája volt.

Teljesen alap szavakról van szó.

Elsőre felvették egy olyan szakra, egyetemre, ahová nehéz bekerülni.

2020. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Még meg lehet a 2-es. Hátha összekapar neked a tanárod annyi pontot.

Ha meg megbuktál, sajnos ez van. Az ismétlő vizsgára lehet egy különtanárt érdemes lenne fogadnod.

2020. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

Dehogy buktal meg.

Ez nagyon nehéz volt. De egy kettes meglesz.

2020. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Ma írtad a matekérettségit, még ki se javították (a tanárod is csak holnap fogja kézbekapni). Ne hisztizz már! Ha már belekezdesz akkor biztosan lesz elég pontod.

Ha elérted a 12 pontot akkor szerveznek szóbelit júniusban.

2020. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát akkor hisztizek...

Még jó hogy felhergelem magam, mert erre készültem a legjobban, erre teljesen leblokkoltam és azt se tudtam kb. hogy fiú vagyok vagy lány.

2020. máj. 5. 16:03
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Hát így főleg gáz, pláne, hogy az idei érettségi eddig nevetségesen könnyű a korábbiakhoz képest. Szóval szedd össze magad!
2020. máj. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát ez van, én kérek elnézést hogy buta vagyok :)
2020. máj. 5. 17:56
 10/14 anonim ***** válasza:
20%

Tudod mi a gáz? Hogy nem gyakoroltál 4 év alatt. Aki meg tud fogalmazni egy épkézláb mondatot annak biztosan van annyi képessége, hogy egy 5-ös matek érettségit megcsináljon. Egy 14 évest fel lehetne rá készíteni 1 év alatt. És tudod miért? Mert az egész képletbehelyettesítés kicsi szövegértéssel.

Nem oltogatás miatt írom, csak hogy tudd, hogy kizárólag a te hibád, nem a képességeidért, nem buta vagy, hanem lusta. Én is megbuktam majdnem matek érettségin, most pedig én magyarázom másoknak a matekot egyetemen. Nincs lehetetlen csak tehetetlen.

2020. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!