Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel, hogy...

Hogy dolgozzam fel, hogy megbuktam matekérettségin?

Figyelt kérdés

Mindig mumus volt a matek, de év végén összejött a hármas.

Most meg így pont a végén szúrom el. Az első részben egy csomó feladatnak azt se tudtam, hogy álljak neki, a második részben egy feladat ment végig, hogy jó-e az már más kérdés, de a többibe meg csak így éppen beletudtam kezdeni:(



2020. máj. 5. 13:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hogyha 1 év alatt fel lehet rá készülni, akkor miért húzzák szét ennyire a tananyagot? Miért nem adnak fel egy csomó feladatot segédanyaggal aztán aki nem ért valamit az majd kérdez órán. Úgy néz ki, még többet kellett volna gyakorolnod, vagy csak szimplán rossz napod volt, és nem tudtál koncentrálni, ez is előfordul.
2020. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
40%

Én is most érettségiztem, és a matek nekem sem ment..

Pedig hatodikos korom óta járok külön órákra. Szóval én is gyakoroltam rendesen. De akinek nincs érzéke a matekhoz, annak nem is fog menni sajnos.

2020. máj. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
39%
11. Igazából 6 hónap alatt is fel lehet készülni a 0-ról egy 4-esre.
2020. máj. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
60%
Stresszhyzetben viszont egészen más teljesíteni, mint otthon szép nyugiban átgondolni, ezért sokat kell gyakorolni a vizsgaszituációt. Előnyben van az, aki járt matek versenyekre.
2020. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!