Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki nem jár/járt egyetemre,...

Aki nem jár/járt egyetemre, az miért hangsúlyozza percenként, hogy a diplomától nem lesz senki okos és ismer hülye diplomásokat, meg intelligens szakmunkásokat?

Figyelt kérdés
Csak mert egyetemista, vagy diplomás szájából még nem hallottam, hogy ilyet állított volna. Mégis mintha ma már ciki lenne a diploma, mert egyből rosszat feltételeznek miatta.

2020. jún. 22. 13:50
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
75%

ma 14.12

Én írtam, hogy 2 diplomám van- Az egyik gyógyszerész diploma (mesterképzés)

A másik Közgazdász dploma szintén mesterfokozat.

A kérdésre válaszolva.

Nem minden diplomás van lenézve, lehordva. Vannak diplomák amiknek még ma is komoly tekintélye van. De vannak olyan diplomák amit bizony lenéznek. Szóval a kérdés milyen diplomád van?

Mert én szerintem egy orvosi, tanári, közgazdasági, mérnöki diplomáknak még ma is van ereje.

2020. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Egészségügyi végzettségem van. Nem orvosi és nem gyógyszerész, úgyhogy amint látom, minket méltatlannak tartasz a megbecsülésre, de hidd el nyugodtan, nem sokat pihentem az elmúlt hónapokban.
2020. jún. 22. 14:21
 13/41 anonim ***** válasza:
92%

Önigazolás.

Látatlanban mindenki többre tart egy diplomást. Ha csak ennyi különbség van a két ember között. Így az illető magát nyugtatja, hogy márpedig ő is van olyan jó ember.

2020. jún. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
32%
Attol meg, h hasznos munkat vegzel a szememben a kenyszeres sertodekenyseged miatt kisesel az inteligensek korebol, nem azt mondom, h hulye vagy csak ez a szint nem extra.
2020. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
#14 javíts az írásképeden, aztán beszélhetünk intelligenciáról.
2020. jún. 22. 14:32
 16/41 anonim ***** válasza:
24%
En nem tartom magam inteligensnek, de nem az iraskepem miatt.
2020. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
89%

"inkább el kellett volna kezdeni pénzt csinálni már 18 évesen, nem majomkodni a diplomás 100 ezer forintos fizetést adó, putri munkahelyeken."

- ha diplomával 100eFt-ot keresel akkor tényleg. Olyan szakot kellett volna választani ami nem a semmittevésről szól hanem valami jól fizető szakmát ad.


"Egyetemistakent latom, h semmit nem jelent a diploma inteligencia szempontbol."

- "intelligencia"

2020. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

#17 hagyd, harmadjára sem sikerült jól leírnia. :D

#16 az ítéleted így súlytalan

2020. jún. 22. 14:39
 19/41 anonim ***** válasza:
33%
Ha helyesen irnam, akkor is az lenne, ez egy kib** forum es az, h ki mennyire inteligens az pedig szemelyes megiteles kerdese, mivel nincsen standard tesztje, neked a helyesiras, iraskep szamit, nekem meg az, h nem sertodunk meg forumon masok velemenyen...
2020. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Mégis meg vagy sértődve. :D
2020. jún. 22. 14:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!