Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most jött majdnem nekem anyám...

Most jött majdnem nekem anyám palija,anyam úgy fogta vissza... Ez normális?

Figyelt kérdés
Segítettem mutter ak a boltból, valamit be szólt én vissza neki normál hangon, nem túl bunkón a 2 szekrények faszija egy hajszálon múlt hogy nekem jött anyám kapta el a kezét, üvöltött fenyegetőzött és össze vissza hazudozott rólam had halja az egész környék. Ő így rúg alam meg amúgy én közöltem vele én meg fel jelentem testi sertesert, fel akadtak a szemei, hirtelen köpni nem tudott... Egy utolsó alpári módon beszélt velem és még próbált az egész környékén le járatni üvöltött had halja az egész utca. Mit tudok vele tenni?
2020. jún. 27. 18:32
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Többször el indult felém hogy ő el vér most, hogy többet fel nem kelek, annyit mondtam erre neki egy felé akkora nővel nagy a pofája az igen... És anyám alig bírta el hurcolni és csak üvöltött
2020. jún. 27. 18:33
 2/26 anonim ***** válasza:
37%
Ez csak rátok tartozik, szóval nem kellene idegenektől ilyet kérdezni...
2020. jún. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint mást sem?

Pl mit sussek holnap?

Szerintem ide mindenki azt ír ki amit akar, és normálisan irtam, kérdeztem nem alpári módon

2020. jún. 27. 18:38
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

Ha ezt elolvassa, akkor pedig formalinban fog tartani amíg együtt vannak?

Ezt neked kéne megoldanod, tényleg ne itt kérdezz ilyet, mi ezt nem tudhatjuk.

2020. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
De min tudtatok ennyire összeveszni? Mert valami oka van, az biztos. És az is biztos, hogy eddig sem kedveltétek egymást.
2020. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Rá akarja mindenre tenni a kezét, anya lánya, fiú apa között is mindig vannak nézet eltérések mi is valami aprosagon szolalkozunk ossza anyámmal és egyszer csak rám lökött egyet... Anyám kapta el a kezét, alam rúg meg a labtorlovel jött volna nekem meg a kutyámnak
2020. jún. 27. 19:00
 7/26 A kérdező kommentje:

Azt hiszi ő a férfi a családban, 1 szöveg nem fúrt be soha sehova, meg mindig az lesz amit ő mond... Hát nem!

És ezt nem tudja el fogadni hogy nem ugrok neki mint anyám, és biztos vagyok benne hogy meg ütötte már csak tagadja

2020. jún. 27. 19:02
 8/26 anonim ***** válasza:
42%
Hosszú távon ez nem fog működni. Ilyen állattal hogy jött össze egyáltalán?
2020. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Én sem értem, nem mondott semmit és csak védi
2020. jún. 27. 19:04
 10/26 anonim ***** válasza:
42%
Anyád dolga helyretenni, miatta volt a balhé. Miért állt ki nyilvánosan melletted?
2020. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!