Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most jött majdnem nekem anyám...

Most jött majdnem nekem anyám palija,anyam úgy fogta vissza... Ez normális?

Figyelt kérdés
Segítettem mutter ak a boltból, valamit be szólt én vissza neki normál hangon, nem túl bunkón a 2 szekrények faszija egy hajszálon múlt hogy nekem jött anyám kapta el a kezét, üvöltött fenyegetőzött és össze vissza hazudozott rólam had halja az egész környék. Ő így rúg alam meg amúgy én közöltem vele én meg fel jelentem testi sertesert, fel akadtak a szemei, hirtelen köpni nem tudott... Egy utolsó alpári módon beszélt velem és még próbált az egész környékén le járatni üvöltött had halja az egész utca. Mit tudok vele tenni?
2020. jún. 27. 18:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Mamival ülj le kettesben beszélgetni.

Kérdezd meg, miért kapaszkodik "ehhez". Zsarolja, kapuzárás...stb.

Onnantól keressétek a megoldást...terrorizálásért fel lehet jelenteni...

2020. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező!

Teljesen egyértelmű, hogy hazudsz, mert az egészet te provokáltad ki a pasasból.

Remélem egyszer majd móresre tanít.


...és legalább végezd el a 8 általánost, hogy el lehessen olvasni amit itt összehordtál.

2020. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy lenne mit csinált vagy mondott a fiam, ha a pasim kezet merne rá emelni úgy kib...... mint macskát kakilni.
2020. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Ezt az egész utca hallotta és még rám hívtak ki a rendőrséget, 3 belőle volt osztalytarsam volt közép suliban... Nem én egtem be, fel se lettem jelentve, anyámat le állították, elég zavaros amit mesélt és ők sem értették miért nem védett meg
2020. jún. 28. 00:43
 25/26 A kérdező kommentje:
Csak most én szégyenkezem miattuk...
2020. jún. 28. 00:44
 26/26 anonim ***** válasza:
60%

"rám hívtak ki a rendőrséget"


Ez is azt bizonyítja, hogy "te teljesen ártatlan voltál".

Na hazudj csak tovább...

2020. jún. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!