Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most jött majdnem nekem anyám...

Most jött majdnem nekem anyám palija,anyam úgy fogta vissza... Ez normális?

Figyelt kérdés
Segítettem mutter ak a boltból, valamit be szólt én vissza neki normál hangon, nem túl bunkón a 2 szekrények faszija egy hajszálon múlt hogy nekem jött anyám kapta el a kezét, üvöltött fenyegetőzött és össze vissza hazudozott rólam had halja az egész környék. Ő így rúg alam meg amúgy én közöltem vele én meg fel jelentem testi sertesert, fel akadtak a szemei, hirtelen köpni nem tudott... Egy utolsó alpári módon beszélt velem és még próbált az egész környékén le járatni üvöltött had halja az egész utca. Mit tudok vele tenni?
2020. jún. 27. 18:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
42%
Miért NEM állt ki?
2020. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
79%
Ennyi. Mondanám, hogy hagyd rájuk, de neked kell érezni hogy engeded-e édesanyádnak hogy "megegye amit főzött". A teljes passzivitás TALÁN lehetne megoldás.
2020. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

De amúgy ilyen helyzetből nem is lehet szinte sehogy jól kijönni.

12. voltam.

2020. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
85%
Feltekeny rad, anyukad meg mindent elnez neki. Mast nem tehetsz, mint tipli, amint lehet. Es anyaddal valo kapcsolatodban egy sotet folt lesz, de a nem egyutt lakas utan probald leszarni. Mert ez sajnos nem rajtad mulik.
2020. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
42%
Hasonlóan érzek mint 14.
2020. jún. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Anyám nem csinált semmit azon kívül, hogy el kapta a kezét, nézett lefelé a földre... Mivel a pali al közöltem hogy ha nekem jön fel jelentem azonnal. Olyan mintha anyám fel e tőle a pali pedig tele beszéli a fejét. Valami nekem akkor is fura itt köztük, így egy normális ember nem üvölt és hazudik mellesleg nem lakik itt nem az ő és a lakás, túl sokat képzel magáról, mikor próbál megfelemliteni nem jött össze mert nem hatraltam el indult nekem többször is
2020. jún. 27. 19:21
 17/26 A kérdező kommentje:
Bocs össze vissza ír ez a sz@r...
2020. jún. 27. 19:23
 18/26 A kérdező kommentje:
Voltak rólam fura pletykák a közel múltban de lehet meg van akkor a ludas... Olyan mintha direkt le akarna járatni az egész város előtt,el akarna taposni...ismert ember a városban
2020. jún. 27. 19:26
 19/26 anonim ***** válasza:
80%
Anyukád védi, mert fél a magánytól. Nem tudom, hány éves vagy, de te éled majd a saját életed, elköltözöl, nem foglalkozol vele, nem lesz akihez szóljon, aki adjon neki egy pohár vizet, stb. Ezért kompromisszumot köt. Inkább a rossz, de nem lesz magányos.
2020. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
28, a vírus miatt szuneteltetem a vállalkozásom... Sajnos nagyon meg csappant a vendég kor
2020. jún. 27. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!