Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Erről mit gondoltok? Fura...

Erről mit gondoltok? Fura ilyet csinálni? (olvasás)

Figyelt kérdés
Jó lenne kihasználni a nyarat, így arra gondoltam veszek egy könyvet. PDF-ben is tudnék olvasni, de úgy is mindig a telefonomat nézem, legalább így elszakadnék tőle egy kicsit. Meg amúgy is másabb érzés. Na és arra gondoltam, hogy kiülnék a természetbe valami árnyékos helyre, és ott olvasnám. Tehát nem a szobámban, ahogy általában az emberek szokták.

2020. júl. 1. 00:20
A kérdező szavazást indított:
Ez teljesen rendben van
Én is szoktam így olvasni
Kicsit fura, de ha neked így jó, akkor oké
Nem normális, ne csináld így
49 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura. Ha jól esik, csináld. Sokan csinálnak ilyet. Bevallom őszintén, nekem nem jön be ez a módszer, pedig szeretek olvasni. Egyszerűen vagy túl meleg van, vagy túl fényes, vagy túl sötét már vagy van egy csomó zavaró tényező. De, próbáld ki, neked simán bejöhet.
2020. júl. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Ez miért lenne fura?

Ez teljesen normális dolog, az emberek manapság már nagyon elszoktak az olvasástól.

2020. júl. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó. Duna-partra menj, árnyék, folyamatosan mozog a levegő..kell több?
2020. júl. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Most ebben mi a fura? Hogy olvasol vagy, hogy kiülsz? Egyik sem fura, rengetegen csinálják. Mi csoportosan is ki szoktunk ülni olvasni.
2020. júl. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Na igen, a napfényt nem nagyon bírom, de majd megpróbálok árnyékos helyet keresni.


Dunapart itt nincs :D


A kiülésre gondoltam, hogy fura.

2020. júl. 1. 00:34
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam így. Mondjuk én az udvarunkra ülök ki, de pl. parkban is jó lehet, az égvilágon senki nem fog rád furán nézni.
2020. júl. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a fura hogy ez egy kerdes
2020. júl. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Most komolyan lepontozol??
2020. júl. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi fura nincs, én nagyon sokat olvasok, itthon, vagy utazás közben mindig; de kutyasétáltatás közben is olvastam régen.
2020. júl. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#8: tudod, hogy nem csak én tudok pontozni? Én mindenkit felpontoztam.
2020. júl. 1. 01:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!