Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Erről mit gondoltok? Fura...

Erről mit gondoltok? Fura ilyet csinálni? (olvasás)

Figyelt kérdés
Jó lenne kihasználni a nyarat, így arra gondoltam veszek egy könyvet. PDF-ben is tudnék olvasni, de úgy is mindig a telefonomat nézem, legalább így elszakadnék tőle egy kicsit. Meg amúgy is másabb érzés. Na és arra gondoltam, hogy kiülnék a természetbe valami árnyékos helyre, és ott olvasnám. Tehát nem a szobámban, ahogy általában az emberek szokták.

2020. júl. 1. 00:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Enyém a 75%
2020. júl. 1. 01:21
 12/19 anonim ***** válasza:
41%

Egyébként mióta lett ennyire divat az olvasás?

Már nem kekeckedésből kérdezem, csak fura, hogy manapság egyre több ember akar olvasni.

2020. júl. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

#12:

Mégis mi ebben a fura? A társadalom egyre kevésbé nyitott arra, hogy valódi könyvet vegyen a kezébe, szóval nagyon is jó, ha egyre többeknek nyílik ki a szeme, és rájönnek, hogy néha megéri letenni a digitál-képernyős vackokat.

2020. júl. 1. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Támogatom, én imádok szabadban olvasni. Kertben, parkban, strandon. Egy egész napot el tudok tölteni így, leterítem a kis plédemet, viszek magammal innivalót meg gyümölcsöt, és olvasok.

Én csak azon lepődtem emg, hogy egyetlen könyv egéz nyárra. ;)

2020. júl. 1. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kezdem furán érezni magam ebben a világban :(
2020. júl. 1. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15-ös, te vagy a 12-es is? Miért? Mert, te nem olvasol?
2020. júl. 1. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
41%

Én akkor már vennék egy e-könyv olvasót. Ezeken vannak filterek, és emiatt jobb a szemnek, meg nagyobb is mint egy mobil. Mondjuknén hagyományos könyvekkel szoktam kiülni.


U.i.: legyen azért nálad szúnyogriasztó

2020. júl. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én is rengetegszer szoktam ilyet csinálni, ne szégyelld :) Fel tudja dobni az egésznek a hangulatát, ha nem a szobámban olvasok, hanem valami különlegesebb helyen :D
2020. júl. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én szerintem többet olvasok kültéren, mint beltéren.
2020. júl. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!