Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért dugják ki az emberek az...

Miért dugják ki az emberek az orrukat a maszkból?

Figyelt kérdés

De lehet benne levegőt kapni! Nekem sebészi, ruha és szelepes maszkom is van. Soha nem fulladtam benne. Pedig az én orrom is volt bedugulva.

10 percet nem bírnak benne ki a buszon? Mit tennének a nővérek helyében akik 8-12 órán át viselik?



2020. szept. 5. 20:13
 41/92 anonim ***** válasza:
47%

"ezért maradok a kényelmesebb varott maszknál és kiteszem belőle az orrom"

Az pont szart se ér. Nem az a cél, hogy kényelmes legyen, hanem hogy befedje a szájat ÉS az orrot.

2020. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/92 anonim ***** válasza:
31%

"ha az orrunkat befedjük, azzal inkább magunkat védjükáaoktól"

Az orrbol vesznek mintát ateszthez, ha még nem tűnt volna fel, mégpedig azért, mert ott gyülekeznek leginkább a vírusok!

2020. szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 anonim ***** válasza:
44%
Tehát ha az orr nincs eltakarva, semmit se ér a maszk!
2020. szept. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 anonim ***** válasza:
74%
Ez amit mondasz nem jelent semmit. Orrból nehezebben köpjük rá a másikra a vírust. Mindent lehet, de nehezebb.
2020. szept. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 anonim ***** válasza:
84%

Így tusszentunk:

[link]

Ezerrel jön ki a cucc az orron át is!

2020. szept. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/92 anonim ***** válasza:
76%

De ki beszél tüsszentésről?Szinte senki se tüsszent soha.

Úgy mondod mintha percenként tüsszentenénk egyet. Köhögéskor, tüsszentéskor meg eleve alap, hogy valamit az orrunk elé teszünk.

2020. szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 anonim ***** válasza:
44%

"Szinte senki se tüsszent soha."

Momentán allergiaszezon van, és alig lesz vége, jön a hideg idő...

2020. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/92 anonim ***** válasza:
41%
Allergiaszezon tudtommal nem most van, de tényleg nem tüsszögnek az emberek, hiába győzködöd magad.
2020. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 anonim ***** válasza:
77%

Nekem van egy osztálytársam aki szeptember elsején náthásan, köhögve jött be az órára, azt mondta, hogy csak allergia. Nagyot néztem mert tudtommal most nem nagyon van allergia szezon, most pedig kiderült, hogy nincs jobban és ha minden igaz hétfőn tesztelik.

Azelőtti hétvégén esküvőn volt egyébként.


Azt még hozzá tenném, hogy pont mellém ült le a náthás osztálytársam és utána rá 2 napra elkezdett nekem kaparászni a torkom, orrom is megtelt kicsit illetve furcsa fáradtság tört rám.

Azóta is vannak enyhe tüneteim, de semmi komoly. Nem mondom, hogy korona, de abban is biztos vagyok, hogy ez nem allergia.

2020. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 anonim ***** válasza:
93%

Utcán, jó időben, főleg este simán elviselem, órákon át is akár.


De bent a gyárban, szalag mellett, fullasztó melegben izzadva, valóban nem kapok benne levegőt.

2020. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!