Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért dugják ki az emberek az...

Miért dugják ki az emberek az orrukat a maszkból?

Figyelt kérdés

De lehet benne levegőt kapni! Nekem sebészi, ruha és szelepes maszkom is van. Soha nem fulladtam benne. Pedig az én orrom is volt bedugulva.

10 percet nem bírnak benne ki a buszon? Mit tennének a nővérek helyében akik 8-12 órán át viselik?



2020. szept. 5. 20:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/92 anonim ***** válasza:
94%
Tegnap láttam a buszon hogy a sofőr Kiszállt a fülkéből és Odament a mögötte ülő csajhoz jól kioktatta hogy húzza rá az órára a maszkot. eközben hátrább a buszon undorító hájas disznók söröztek álluk alatt a maszkkal röhögtek böfögtek folyamatosan dumáltak senki nem mert rájuk szólni.
2020. szept. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/92 anonim ***** válasza:
17%
91-es, jobb lett volna, ha még arra se szól rá, akiből ki lehet nézni némi értelmet? Hülyék ellen nincs orvosság... :(
2020. szept. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!