Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért dugják ki az emberek az...

Miért dugják ki az emberek az orrukat a maszkból?

Figyelt kérdés

De lehet benne levegőt kapni! Nekem sebészi, ruha és szelepes maszkom is van. Soha nem fulladtam benne. Pedig az én orrom is volt bedugulva.

10 percet nem bírnak benne ki a buszon? Mit tennének a nővérek helyében akik 8-12 órán át viselik?



2020. szept. 5. 20:13
 31/92 anonim ***** válasza:
19%
Akiket meg most féltünk akkor ne menjenek ki egyáltalán. És ugyanugy nem kapják el ennyi erővel.
2020. szept. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/92 anonim ***** válasza:
25%
Te hány idős, beteg ember számára vállalod a bevásárlást?
2020. szept. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/92 anonim ***** válasza:
79%
Pinokkió se tudná hordani ugye;)
2020. szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/92 anonim ***** válasza:
56%
mert szemüveges vagyok és a párát a szemüvegembe küldi fel amitől nem látok semmit, de ha leveszem a szemüveget sem látok semmit, kontaklencsét félek hordani műtéthez meg fiatal vagyok és még romlani fog a szemem
2020. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/92 anonim ***** válasza:
47%

"a párát a szemüvegembe küldi fel amitől nem látok semmit"

Mert rosszul veszed fel. Én is szemüveges vagyok, és nem parasodik a szemüvegem se a sebészi maszktol, se az orrom és szám elé kötött kendotol, se a papírból készült szajmaszktol. Próbálj ki más típusú megoldást, ha az egyik nem válik be.

2020. szept. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/92 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem attól is függ, hogy mekkora a szemüveg lencséje
2020. szept. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/92 anonim ***** válasza:
21%
Igen, lehet, de valamilyen módszer biztos működik, akarmekkora.
2020. szept. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/92 anonim ***** válasza:
44%
nem tudom hogy máshogy lehetne felvenni, próbáltam eldobható papírt és varrottat is. kendő alatt nem tudom mit értesz olyant még nem láttam de ha azt akarod hogy sálat kössek magamra akkor kösz nem. símaszk tapadt elég jól az orromra abban el lehet lenni csak az a baj a számra is és bepárásodik és befülled az arcom amit nem akarok ezért maradok a kényelmesebb varott maszknál és kiteszem belőle az orrom.
2020. szept. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/92 anonim ***** válasza:
12%
Elvileg a vírusok nagy része a szájon át távozna,és ha az orrunkat befedjük, azzal inkább magunkat védjükáaoktól.
2020. szept. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/92 anonim ***** válasza:
65%

Én úgy tudnám leírni ezt, hogy ha az orrom elfedi valami akkor rám tör ilyen pánikszerű helyzet, elkezdek verejtékezni és kapkodok a levegő után.


Ez már kisgyerekkorom óta így van, mikor egyszer faterom lenyomott váratlanul a víz alá és nagyon megijedtem. Azóta ha már csak valaki az orromra tenné a kezét, attól bepánikolnék.

Úszó oktató meg se tudott rendesen tanítani úszni mert képtelen voltam víz alá menni és ugyebár tudok úszni de a fejem kint van a vízből.


Egyértelmű, hogy ebből kifolyólag a maszkot se húzom fel az orromra. Ott van az állam alatt.

Lehet lepontozni :D

2020. szept. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!