Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért dugják ki az emberek az...

Miért dugják ki az emberek az orrukat a maszkból?

Figyelt kérdés

De lehet benne levegőt kapni! Nekem sebészi, ruha és szelepes maszkom is van. Soha nem fulladtam benne. Pedig az én orrom is volt bedugulva.

10 percet nem bírnak benne ki a buszon? Mit tennének a nővérek helyében akik 8-12 órán át viselik?



2020. szept. 5. 20:13
 21/92 anonim ***** válasza:
54%
Mert önfejűek és önzőek. Én napi 10 órát dolgozom és busszal is járok. A napi 10 órában végig rajtam van és a buszon is rendesen hordom. Nem azért mert 26 évesen félek, hogy elkapom hanem mert kitudja, lehet fertőzött vagyok és nemakarom szétszórni, nem akarom, hogy egy olyan ember kapja el tőlem véletlen, akit durván ledöntene a lábáról.
2020. szept. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 anonim ***** válasza:
69%
Akinek nincsenek a rizikocsoportba tartozo rokonai, az is gondolhatna azokra a rizikocsoportba tartozokra is, nem csak magára, akikkel idegenkent hozza őket össze a sors vásárláskor, orvosnál, akárhol. Én egy idegent sem szeretnék megölni, nem csak az anyámat nem.
2020. szept. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 anonim ***** válasza:
41%
27es. Ennél az volt a vicc higy amiikor bejött a korlátozás az öregek chilleztek kint egyedül mi meg szívtuk a munkahelyrink elvesztését vagy a digitális oktatást.
2020. szept. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/92 anonim ***** válasza:
59%
És ez felhatalmaz arra, hogy akkor most bosszúból kicsinald őket?
2020. szept. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/92 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként én nem ezt láttam. Maszkban és kesztyűben láttam őket, és csak vásárolni menni. És büszke voltam rá, hogy milyen jó fej mindenki más is, hogy vigyázunk rájuk.
2020. szept. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/92 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Nyilván nem. De ha akkor nem lett bajuk pedig honapokat toltottek kint akkor most se lesz. Akit meg elvinne a korona azt meg egy influenza is elvinné vagy másnap magától elhunyna.
2020. szept. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/92 anonim ***** válasza:
44%

Akkor sokkal kevesebben jártak el otthonról, mint most, azért nem lett bajuk.

Merkely azt mondja, a külföldi példák azt mutatják, hogy 4-5 hettel azután, hogy a fiatalok körében elkezd terjedni a vírus, az öregek körében is elkezd. Vigyázni kell rájuk.

2020. szept. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/92 anonim ***** válasza:
70%
Értem de nézd meg az emberi reakciókat.. akiket legjobban féltettünk azik mentek ki legelőször. Ők is hasonló kép gondolkodnak és nem húznak maszkot mint mi. Mert nem látják életnek.
2020. szept. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/92 anonim ***** válasza:
67%
Illetve... ezzel már csak együtt élni lehet mivel világszinten elterjedt.. Ezt nem lehet nem el kapni ha valóban létezik.
2020. szept. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/92 anonim ***** válasza:
52%

"akiket legjobban féltettünk azik mentek ki legelőször"

Köztük is vannak ostobák, igen.

2020. szept. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!