Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért dugják ki az emberek az...

Miért dugják ki az emberek az orrukat a maszkból?

Figyelt kérdés

De lehet benne levegőt kapni! Nekem sebészi, ruha és szelepes maszkom is van. Soha nem fulladtam benne. Pedig az én orrom is volt bedugulva.

10 percet nem bírnak benne ki a buszon? Mit tennének a nővérek helyében akik 8-12 órán át viselik?



2020. szept. 5. 20:13
 81/92 anonim ***** válasza:
73%
75.Egy virológus mondta hogy az előző korona vírust sikerült lokalizálni a mostani al ellentétben. Tehát nem arról volt szó hogy nem volt semennyire veszélyes, hanem időben cselekedve megtalálják a betegeket akik nem terjesztették azt tovább. Olvass utána mielőtt hülyeséget írsz.
2020. szept. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/92 anonim ***** válasza:
27%
Virulógusra hivatkozni olyan, mint politikusra. Az egyik azért hazudik, hogy legyen munkája, a másik azért, hogy legyen munkája. Teccikérteni?
2020. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/92 anonim ***** válasza:
8%

@80 EQ nem létezik, az önkéntes rabszolgaság pedig pont az alacsony IQ-ra jellemző. Bár ezt a kommunista szennylap, amit olvasol, nem fogja az orrodra kötni. ;)


@79 MOndja ezt egy laikus marha, aki szerint az exoszóma vírus... Tudsz akár egyetlen vírust mutatni, amit elkülönítettek? Nem? Na ugye. És miért nem? Mert még soha senki nem tudta ezt megtenni.


Az egész vírusbaromság ROckefeller találmánya, amit a jólpénzelt Pasteur kókler innen-onnan összelopott "elméletével" adtak el, miután (legnagyobb büszkeségeként hivatkozva rá) tönkre tette az addigi, gyógyító egészségügyet, és helyére tette a mai gyógyszermaffiát.

2020. szept. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/92 anonim ***** válasza:
56%
Jönnek már a szanatóriumhiányosok is :D :D
2020. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/92 anonim ***** válasza:
71%
17:15: te, neked nem ártana pár "kezelés" a 19. század eleji egészségügy "szakembereitől". Érvágásban nagyon jók voltak, másban nem annyira. Két litert lecsapolnának, mindjárt nem hordanál össze zagyvaságokat.
2020. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/92 anonim ***** válasza:
38%
86: Pasteur a 19. században élt.
2020. szept. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/92 anonim ***** válasza:
71%
Mert mint látod reménytelenül fogyatékosok.
2020. szept. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/92 anonim válasza:
71%
Én pl amikor edzésről megyek haza, fáradtan alig kapok levegőt a maszkban. Viszont csak délután, edzések után szoktam egy kicsit le húzni, máskor normálisan hordom
2020. szept. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/92 anonim ***** válasza:
80%
Mert túl nagy nekik, biztos azért nem fér alá...
2020. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/92 anonim ***** válasza:
46%
Azok húzzák le a maszkot, akiknek büdös a szájuk és nem bírják elviselni a saját bűzüket.
2020. szept. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!