Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha náthás lennél és kicsit...

Ha náthás lennél és kicsit köhögnél (más tünedet nem lenne,és ettől függetlenül nem éreznéd magad rosszul),mennyi ideig maradnál otthon?

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 10:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
41%

Semeddig. Könyörgöm ez csak egy kis nátha és köhögés. Aki emiatt otthon marad az nagyon gáz. Főleg, ha még lázad sincs.

Igyál gyógynövényteát, szedjél vitamint, egyél sok mézet, gyümölcsöt és kész.

Nem a halálodon vagy, hogy otthon kéne maradni emiatt.

2020. szept. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen tünet jelentkezésénél a jelenlegi protokoll szerint otthon kell maradni, ezt hogyan kellene még az emberek szájába rágni, hogy felfogják? Hívd fel a háziorvost és intéz tesztet. Addig pedig kurald magad, jó eséllyel nem vagy covidos, de inkább legyen biztos a dolog.
2020. szept. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
40%

Jaj, úristen, a 2-es személyében megjelent egy agymosott birka.

Ma már mindenki covidos vagy covidgyanús? Más betegség nem is létezik már? Kicsit nevetséges vagy.


Egy évvel ezelőtt gondolom egy ilyen tünetegyüttesre nem mondtál volna ilyen b..romságot.

2020. szept. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
35%

Létezik más betegség, de mivel ezt nem állapítod meg az első köhögésnél, így az a felelősségteljes és normális döntés, ha otthon maradsz addig, amíg ki nem derül, melyik.

Mert ha nátha, akkor max pihentél otthon. De ha nem nátha, és legyintve elmentél ugyanúgy, akkor végigfertőzted a fél várost...

2020. szept. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
22%
Nem agymosott birka vagyok, hanem nem járulok hozzá ahhoz, hogy a sok felelőtlen hülye miatt megint leálljon a gazdaság és az én pénzemből kelljen menteni a seggeteket, azert mert egy rohadt tesztet nem bírtok megcsinálni. Akik itt agymosottak, azok azok, akik vakon hisznek és akik vakon tagadnak, és semmi racionalitás nem maradt bennük a témával kapcsolatban.
2020. szept. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

Nem maradnék otthon,egy kis köhögéssel meg orrfolyással.

Sajnos az a baj,hogyha valaki tüsszent egyet akkor már újjal mutogatnak rá,hogy úr isten koronás😆és igen ez az agymosás eredménye.

Ha bejön a hideg idő akkor meg minden harmadik negyedik ember náthás,meg van fázva folyik az orra,ahogy az télen szokott lenni. A magyar ember eddig se volt egy orvoshoz járó,de ezután még úgy se megy el orvoshoz mert azonnal koronássá nyilvánitják.

2020. szept. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%

#6

Pontosan.

Tudod mennyire féltem, mikor augusztus 20-a előtti héten elkaptam egy hányásos hasmenéses lázzal járó vírust, hogy azt hittem, hogy az ügyeletes orvos rám mondja, hogy covidos vagyok. Pedig nem, semmi köze nem volt hozzá. És szerencsére még a háziorvosom se tett említés a mostani "divat" betegségről.

Nehogy már otthon maradjon valaki, csak mert picit náthás lett?!

2020. szept. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
57%

#5:

Fizesd már ki a tesztemet b*szod, ugyanis nincs ingyen!

2020. szept. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
31%
Arról miért tehet bárki a kormanyon kívül, hogy jelenleg fizetni kell a tesztért? Majd akkor sírjon a szátok, ha esetleg egy hozzátartozótok belehal, vagy megint korlátozások lesznek, akkor meg lehet ehenhalni. Igazatok van, kvara nem ér meg 20 ezer ft ennyit... istenem.
2020. szept. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

#9

Egy tesz NEM 20 ezer forint, hanem kb 30 ezer forint.

És kár, hogy sokan vannak, akik elhiszik azt, hogy valóban ekkora a baj, pedig nem.


Die Hard 4-ben is megmondták, hogy a híreket manipulálják! Svábi András is megmondta, ha a hírek 10%-a igaz, akkor az már jó.

2020. szept. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!