Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha náthás lennél és kicsit...

Ha náthás lennél és kicsit köhögnél (más tünedet nem lenne,és ettől függetlenül nem éreznéd magad rosszul),mennyi ideig maradnál otthon?

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 10:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
16%

Én dolgozni eljárnék, de maximálisan betartanám az új etikettet (védőtávolság, maszk, egyedül egy irodában). A családomhoz (szülők, nagyszülők) nem mennék haza amíg teljesen rendbe nem jövök és utána sem pusziszkodnék még egy darabig.

Magamat nem féltem, erős fiatal szervezet vagyok, túlélem.

Az idősebb kollégáimat, családtagjaimat féltem, így rájuk a fentiek szerint vigyáznék akkor is, ha érzésre semmi komoly, csak megfújt a szél.

2020. szept. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
65%
#21 Mint ha cilikét hallanám😅
2020. szept. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
34%
Lehet én vagyok az új Ceci... :D Egyáltalán nem vagyok járványhívő, ezért sem maradnék otthon némi orrfolyással. Ugyanakkor elfogadom, hogy valaki parázhat tőlem és megadom a lehetőséget, hogy a maszkomat taknyoljam belülről, ne őt. Hát nagyjából ennyi. :D 21 voltam, köszi a lepontozást mindenkinek!
2020. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Szerintem tök jól látod,én felpontoztalak :)
2020. szept. 14. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!