Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha náthás lennél és kicsit...

Ha náthás lennél és kicsit köhögnél (más tünedet nem lenne,és ettől függetlenül nem éreznéd magad rosszul),mennyi ideig maradnál otthon?

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 10:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
73%

ui.: Ez csak egy kis nátha, köhögéssel, amit simán bekapsz, ha reggel nem öltözöl fel rendesen és egy picikét gyengébb az immunrendszered.

Ennyi az egész. Nem kell ebből ekkora patáliát csapni és felfújni a semmit.

2020. szept. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Sváby, mint a hiteles hírforrás első számú felkent lovagja, aki tavasszal még csak véletlenül se riogatta a jónépet a fake newszal.... elképesztő a sötétség és a nyomás, hogy álljunk be az egyik oldalra.


Én egyik oldalra se állok be, sztem hülyék a hívők és a tagadók is, nem félinformációk és erzelmek alapján kellene ezt a kérdést megközelíteni, hanem hogy hogyan minimalizálhatjuk annak kockázatát, hogy még több ember kerüljön utcára vagy haljon meg emiatt a szar miatt. És ha a kockázat minimalizálásának az az eszköze, hogy teszteltetem magam, akkor kifizetem. Csak a legtöbb embernek a napi cigike meg sörike fontosabb, és inkább tagad, minthogy szembenézzen az igazsággal.

2020. szept. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
55%

Ha az orvos mondja, hogy indokolt, akkor ingyenes a teszt.

Addig meg ki lehet bírni otthon pár napot, hogy rosszabbodnak vagy elmúlnak a tünetek. 🤷‍♀️

2020. szept. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam,első körben itthon maradok három napot,annyi nem elég?

De köszönöm a sok választ,látom megosztott a két vélemény nagyon.

Különben nem hinném,hogy egy kis náthához kijönnének tesztelni.

Mi a helyzet szegény allergiásokkal?

Vagy mi lesz okt.-nov.ban?

Mindenki két hetekre otthon marad,ennyi erővel majdnemhogy bezárhatunk,mint tavasszal.

2020. szept. 14. 12:47
 15/24 anonim ***** válasza:
54%

Két hetekre nem kell, ha három nap alatt nem javulsz, irány a doki. Ha influenza, arra is kell megfelelő gyógyszer, és onnantól majd a doki eldönti, hogy indokolt e koronára gyanakodni.

Ha kis náthás megfázás, akkor három nap alatt úgyis túlvagy rajta.

2020. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, épp erről van szó. Akkor kell bezárkózni, ha igazolt covidos vagy, ellenben negatív teszt esetén tiszta sor, hogy nem kell hetekig otthon hederezned, hanem dolgozhatsz, amivel hozzajarulsz ahhoz, hogy ne legyen bezárkózás.
2020. szept. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nos,egy teszt nem két fillér,és egy nátha miatt talán nevetséges is lenne...
2020. szept. 14. 13:29
 18/24 anonim ***** válasza:
73%

Egy sima nátha miatt sem kéne otthon maradni!

Ez nem fertőző, nem rossz a közérzeted, akkor meg minek? Nem kell itt a hattyú halálát játszani és eltúlozni az egészet.


Szerintem kicsit nevetséges, hogy egy nátha miatt akarna valaki 3 napig otthon maradni.


Egy nátha az semmi!

2020. szept. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Jelenleg megtehetem,hogy a három napot megvárom,aztán meglátom mi lesz.
2020. szept. 14. 13:42
 20/24 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy gondolod. De biztosíthatlak, hogy teljesen felesleges.
2020. szept. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!