Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők lányok miért csinálják...

A nők lányok miért csinálják azt hogy van amikor állandóan írnak meg találkozni akarnak meg minden máskor meg teljesen eltűnnek és visszaírni sem képesek ?

Figyelt kérdés
Több lány nő ismerősöm van és van amikor állandóan írnak meg jól elbeszélgetünk meg minden máskor meg teljesen eltűnnek és még írni sem képesek pedig nem irogatok nekik állandóan én nem vagyok az a fajta én nem puncsolok senkinek ha látom hogy nem ír akkor én nem könyörgök nekik . De miért csinálják ezt ? Miért Ennyire gyerekesek ? Döntésképtelenek ?

2020. okt. 17. 22:44
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
69%
Bárkiben ennyi gyűlölet van, az nagyon beteg, és csak barátilag is... kimerítő. Én sem szeretek mindenkit. De akit nem szeretek, azokkal simán nem foglalkozom. Ezek a paranoid képzetek, ah, nagyon energiavámpír vagy. Olyan, hogy ha írnál, akkor felnyögnék, és gondolkoznék, hogy muszáj-e írnom.
2020. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Ha nem válaszolnak neked, annak oka van. Én van, akinek hetek, hónapok elteltével válaszolok, és úgy látom, másoknál is ez a normális. Mindenkinek megvan a maga élete, nem érünk rá levelezgetni mindenkivel.

Ha nem kíváncsi rád valaki, nem fogja a szedbe mondani, hanem egyszerűen csak nem ír többet. Ez teljesen normális. Emberek jönnek-mennek az életünkben. Mindenki dolgozik, tanul.

Ha párkapcsolati szándékod van valakivel, de nem ír vissza, akkor nem érdekled, fogadd el.

Tisztelni kell a másik ember akaratát. Nem kérheted számon senkin, ha nem érdekled.

2020. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!