Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők lányok miért csinálják...

A nők lányok miért csinálják azt hogy van amikor állandóan írnak meg találkozni akarnak meg minden máskor meg teljesen eltűnnek és visszaírni sem képesek ?

Figyelt kérdés
Több lány nő ismerősöm van és van amikor állandóan írnak meg jól elbeszélgetünk meg minden máskor meg teljesen eltűnnek és még írni sem képesek pedig nem irogatok nekik állandóan én nem vagyok az a fajta én nem puncsolok senkinek ha látom hogy nem ír akkor én nem könyörgök nekik . De miért csinálják ezt ? Miért Ennyire gyerekesek ? Döntésképtelenek ?

2020. okt. 17. 22:44
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
74%
Milyen korosztályra gondolsz?
2020. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
83%

Olyan pasinak meg még jó hogy senki nem ír vissza aki úgy áll hozzá hogy "szerintem inkább ők örüljenek hogy írok nekik". Én sem foglalkoznék egy ilyen jellemtelen, nagyképű, tiszteletlen alakkal.

Jól jegyezd meg hogy egy nőnek mindig van több opciója, mindig vannak akik próbálkoznak, és ha van nálad normálisabb meg intelligensebb jelentkező akkor nem téged fognak választani.

Akárhogy nézhetsz ki, akármekkora farkad lehet, és akármennyi pénzed, ha nem tudsz normális lenni akkor nem te leszel a befutó, mert senki nem akar ilyen nagyképű ego-emberrel nyűglődni.

2020. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
61%
Ha mondjuk két csajjal alakulna valami, és az egyik egy nagyképű, téged félvállról vevő, lenéző nő lenne aki úgy állna hozzá hogy örülj hogy egyáltalán szóba áll veled, a másik pedig aranyos lenne, kedves, érdeklődne irántad, satöbbi akkor nyilván te is az utóbbit választanád.
2020. okt. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

#22-esnek NAGYON igaza van.


Szóba sem állnék ilyen egoista emberrel, aki úgy van vele, hogy örüljek, hogy ír.


19 évbe telt, míg tálaltam egy full normális srácot. Voltak kapcsolataim, de nem ilyenek.


Figyelj, ha csak a szexről tudsz beszélni, nyomulni stb, ne hidd, hogy annyira akarnak majf beszélni veled.

Lehet csak nem akartak megsérteni, azért mondtak igent a talira, aztán mondták le.


Utálok chatelni, inkább személyesen beszélgetek, így van, hogy 3 naponta írok vissza, inkább talizok haverokkal.


Meg dolgunk is van legtöbbször.


És igen, hiába azt hiszik a férfiak sokasága, hogy pénz a lényeg.

Ha olyan lányok közt keresgélsz, nyilván.

De rohadt sok normális lány van.


Én úgy vagyok vele, hogy ha nekem kell pénz, majd én megkeresem, nem megyek inkább egy full gazdag csávóhoz azért.

Közös dolgokért (külföldre menni, ház, stb) meg közösen dolgozzunk meg.

20L

2020. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
20 ez így igaz de azért az hogy irok neki viszonylag korán délelött és tudom hogy nem volt bulizni meg dolgozni meg úgy alapból sehol hanem csak egész nap otthon ült akkor miért nem tudot sz@ros egy mondatott írni , bezzeg ha neki olyan kedve van akkor ugorjon az ember meg ilyesmi hát kvara nem így megy
2020. okt. 18. 14:39
 26/32 A kérdező kommentje:
21 , 20 as és 30 as korosztályra én 22 vagyok
2020. okt. 18. 14:39
 27/32 A kérdező kommentje:
22 pedig ez igaz ,az előző "pasijai "már ha lehet azokat a szerencsétleneket annak hívni ,állandóan buliztak piáltak cigiztek mellette meg nyomtak vas ággyal együtt 20 kilót igénytelenek voltak és úgy gondolkoztak már ha tudtak mint egy fogyatékos , mondtam is neki hogy nem is értem hogy ilyen szép lányként hogy tudtál ilyen nyomorékokkal összeálni erre nem is mondott semmit mert tudta hogy igazam van ,és igen én soha életemben nem ittam meg nem cigiztem mindig sportoltam hol versenyszerűen hol hobbi szinten jelenlegb is minden nap edzek ebből fakadóan elég jó testem van plusz elég jóképű is vagyok , szeretem az állatokat és egy normális realista embernek vallom magam , bár elhiszem hogy 2020 ban a csöves alkesz cigis suttyók a menők a csajoknak , azért örülhetne hogy én keresem őt , bár tudom hogy örül is ennek inkább azt nehezményezem hogy nem becsüli meg ennyire
2020. okt. 18. 14:52
 28/32 anonim ***** válasza:
53%
Fú de gáz ember vagy, csöpög belőled a világ utálat. Én sem akarnék ilyen beképzelt emberrel beszélni, elcseszné az egész napomat.
2020. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
24 amikor az észt osztották te hol voltál ? Netán a rötyin🧻🚾🚽 ültél 🤣🤣😂? Először is miért vagyok egoista ? Leírtam hogy az előző partnerinél én sokkal jobb vagyok és nem azért mert én vagyok a világ legtökéletesebb embere hanem azért mert azoknál nagyon alacsony volt az a bizonyos léc ha eggyátalán érted, mire gondolok . A másik meg az hogy én hol írtam hogy állandóan szexről irogatok neki ? Te ezt honnan vetted ? És azt hogy a pénzemmel vágok fel neki ? Elmondom neked nem vagyok milliárdos sem milliomos ,de nincsenek nagy anyagi problémáim és soha nem vágtam ezzel fel, ezt sem tudom honnan vetted ?
2020. okt. 18. 15:03
 30/32 A kérdező kommentje:
28 nyilván én vagyok a gáz azért mert nem vagyok olyan lúzer suttyó mint a korombeliek nagy része ,véletlenül sem neked sz@r az ízlésed
2020. okt. 18. 15:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!