Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők lányok miért csinálják...

A nők lányok miért csinálják azt hogy van amikor állandóan írnak meg találkozni akarnak meg minden máskor meg teljesen eltűnnek és visszaírni sem képesek ?

Figyelt kérdés
Több lány nő ismerősöm van és van amikor állandóan írnak meg jól elbeszélgetünk meg minden máskor meg teljesen eltűnnek és még írni sem képesek pedig nem irogatok nekik állandóan én nem vagyok az a fajta én nem puncsolok senkinek ha látom hogy nem ír akkor én nem könyörgök nekik . De miért csinálják ezt ? Miért Ennyire gyerekesek ? Döntésképtelenek ?

2020. okt. 17. 22:44
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%
De... ezen mi a fura? Van, amikor menne valahova, van, amikor otthon punnyadna. Miért kell ezen csodálkozni?
2020. okt. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
45%
Valószínűleg van másik férfi a képben, aki fontosabb, és inkább neki írnak.
2020. okt. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
50%
Ja amúgy,ezek nagy része sok kannal ismerkedik és talált jobbat. Egyértelmű. Nagyon ritka a normális csaj, mint a fehér holló.
2020. okt. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
81%
Most ez vegul is baráti kerdes vagy parkapcsolati jellegu?
2020. okt. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
10 szerintem inkább ők örüljenek hogy írok nekik
2020. okt. 18. 11:34
 16/32 A kérdező kommentje:
11 igen ez rendben is lenne de az hogy pl irok neki mondjuk nappal 10 órakor és éjfélig vissza se ír ,akkor nem értem hogy miért irogat nekem máskor ,
2020. okt. 18. 11:37
 17/32 A kérdező kommentje:
12 lehet bár pl ez a lány akivel most irogatok hát hogy is mondjam finoman szólva sem voltak jóképű barátai ,plusz az ismerősi köreiben sem látok olyan srácot aki olyan adotságokkal rendelkezne mint én , de mindegy is ő tudja
2020. okt. 18. 11:40
 18/32 A kérdező kommentje:
13 ez így igaz
2020. okt. 18. 11:41
 19/32 A kérdező kommentje:
14 mindkettő jellegü :-)
2020. okt. 18. 11:42
 20/32 anonim ***** válasza:
85%

"pl irok neki mondjuk nappal 10 órakor és éjfélig vissza se ír ,akkor nem értem hogy miért irogat nekem máskor"


Továbbra sem értem, hogy ezen mit nem lehet érteni, akármilyen nemű emberekről van szó. Szerintem más korosztály vagyunk.


Van, amikor kedvem van valakihez, van, amikor nincs. Van, amikor nincs kedvem olvasni, van, amikor egyszerre 3 könyvet olvasok. Egyik héten van kedvem mindennap friss kaját főzni, másik héten lusta vagyok, és egész héten rendelek.


Nem programok vagyunk, emberek.

2020. okt. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!