Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek nem...

Lányok, szerintetek nem igazságtalanság, hogy nekünk sokkal rosszabb az életünk, mint a fiúknak?

Figyelt kérdés
Nekik annyi előnyük van, annyi mindent elnéznek nekik... Nekünk meg folyton meg kell felelnünk.

2020. dec. 5. 16:27
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
85%
30. Sok férfi meg már inkább szexelni se mer, mert mindenhol gigapéniszeket lát, meg már a tinilányok is vihogva mesélik egymásnak hogy kinek mik az igényei.
2020. dec. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
100%
#30. De a férfiakat is kritizálják a külsejük miatt. A nőnek formátlan a melle, a férfi meg nem elég magas. Ez nemtől független. #28 voltam.
2020. dec. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
68%

Több esetben fordul elő, hogy a lányok valami oknál fogva "lenéznek" egy bizonyos fiút, mint fordítva.


Értelmes férfi pedig nem a mellet nézi. Számomra sosem volt fontos a mell formája. Nekem csak annyi a fontos, hogy VALÓDI legyen, ne műanyag.

2020. dec. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
58%

Minket meg azért kritizálnak, ha nincs 12 kockás hasunk, ha nem edzünk, ha nem vagyunk 2 méter magasak, és még sorolhatnám. Meg a lányokon már teljesen elfogadott egy kis felesleg, nagyobb fenék, has, combok, tőlünk viszont el van várva hogy egytől egyik szálkásak legyünk és 2%-os legyen a testzsírszázalékunk. 160cm vagyok, nem 210, és 2 kockám van a 6 helyett, kb rám se néznek a lányok. Akik érdeklődnek az is csak online, mert ott nem látják milyen magas vagyok. Egy lány exem volt, ő is csak azért mert a stílusom bejött neki. A nőknél tök felkapott dolog most ez a body positivity, ha valaki kritizálja egy nő testék, meglincselik, velünk szemben viszont még mindig állnak az elvárások.

Meg úgy általában társadalmi szinten sokkal nagyobb elvárás van a férfiakkal szemben.

2020. dec. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
76%

Nem kicsi mellről beszéltem, hanem nem szépről. Ezt mindig félreértés tárgya. A nők egy része nem születik szép formájú mellel. És ennek hangot is adnak a férfiak, igen a kulturáltnak tűnők is.


Menstruáció ellen tabletta? Miért kellene elfojtani egy természetes folyamatot, ráadásul szintén pénzbe kerülő hormonokkal? Sportolóknál szokás csupán vagy rendkívüli eseményekkor. A menstruációs mélyszegénység az amikor nem áll rendelkezésedre (kvázi nem tudod megvásárolni) elegendő betét, tampon, ami az alaphigiénia része kellene, hogy legyen.


A férfiaknak is feltalálták már a hormonalapú tablettát, mégsem vállalják a szedését.

2020. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
62%
Előbb az volt a bajod, hogy menstruáltok, most meg már azon pattogsz hogy miért kéne egy természetes folyamatot elállítani...szerintem te se tudod, mit akarsz.
2020. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
21%
De a tabletta az lehet fájdalomcsillapító is, az nem elfoltja, csak csökkenti a fájdalmat.
2020. dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
85%
Jelentkezzen az a férfi, akitől megkérdezték az állásinterjún, hogy van-e gyerek, és ki van vele, ha beteg.
2020. dec. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%
#38 JELEN!!
2020. dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
84%

38:

Vagy hogy akar-e, mikor akar, akar-e még szülni és "anyuka táppénz nincs, ugye azt tudja?"

2020. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!