Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek nem...

Lányok, szerintetek nem igazságtalanság, hogy nekünk sokkal rosszabb az életünk, mint a fiúknak?

Figyelt kérdés
Nekik annyi előnyük van, annyi mindent elnéznek nekik... Nekünk meg folyton meg kell felelnünk.

2020. dec. 5. 16:27
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
68%

44:

Két energetikai multinál illetve két fővárosi bankba jelentkeztem, ismerőseim fordítóként, nyelvtanárként kerültek hasonló helyzetbe.

2020. dec. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
35%

37:

"2, Menstruációs mélyszegénység." A mélyszegénységet itt nem tudom mire érted. A menstruáció ellen ha jól tudom, lehet tablettát szedni,"

2020. dec. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%

#52


Arra érti, hogy vannak olyan mélyszegénységben élő lányok, nők, akiknek nincs pénze a megfelelő egészségügyi termékekre, ezért más dolgokkal, pl. ronggyal, WC papírral helyettesítik a betétet, tampont. Pont a napokban olvastam erről egy átfogó cikket.


Igen, vannak ilyen helyzetben élő nők, ez igaz, de ugyanúgy vannak mélyszegénységben élő férfiak is. Az ilyen helyzetben élőknek nemcsak az egészségügyi termékek megvásárlása jelent problémát, hanem a gyógyszerek, élelmiszerek vásárlása, a fűtés és a folyóvíz biztosítása is. Ez nem olyan dolog, ami csak a nők számára probléma.

2020. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes hogy ugyanazoknál a menstr.mélxszegényeknél soha nem merül fel a dohányzási mélyszegénység... Arra valahofpgy mindig van pénzük... Pfffff
2020. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
#52, ez az én válaszom egy része volt. Miért másoltad ki? Nem értem, mit akarsz ezzel mondani.
2020. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!