Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy csendes, visszahúzódó...

Ha egy csendes, visszahúzódó fiúnak 18 éves kora alatt nem volt barátnője, akkor még reménykedhet vagy adja fel?

Figyelt kérdés

2020. dec. 14. 16:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
15%
amúgy ha vége ennek a korona fszsagnak akkor én inni fogok most már mint az állat és úgy már majd sikerül csajozni szerintem. Nincs veszteni való 9 es voltam.
2020. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
Én is ilyen voltam, és egyetemen megismertem...
2020. dec. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen vagyok, aztán kutyának sem kellek.


20F

2020. dec. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

#13,

itt a GyK-en találsz tanácsokat arra, hogy mit kell tenni, hogy a fiú kelljen a lányoknak (lány meg a fiúknak).

2020. dec. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
33%

#14


Tanácsok? Eddig sem sokat segített ez a fórum, internetes ismerkedésnél is befürödtem, szerintem az ismerkedés nem olyan készség, amit fórumokból, könyvekből 100% meg lehet tanulni. Akkor szinte nem is lennének magányos emberek.


Nem kellek senkinek. Értéktelen vagyok.

2020. dec. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%

"Nem kellek senkinek. Értéktelen vagyok."


Tanács: Másképp gondolj magadra. Biztos, hogy ez nem igaz.

Amíg így állsz önmagadhoz, kifelé is ezt sugárzod.


Kutatások igazolják, hogy azok az emberek, akik elégedettek önmagukkal, SOKKAL könnyebben alakítanak ki kapcsolatot másokkal.

2020. dec. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%

#16


De hiába gondolok pozitívan magamra, ha a világtól más visszacsatolást kapok...

2020. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17%
#17-es, de a visszacsatolasok alapjan azert csak tudod, hogy min kene valtoztatnom, nem? Eleg sokmindenen tudnal javitani magadon, ha abbahagynad ezt az aldozat szerepet. A szepseg amugy is relativ es sokaknak mar az is eleg, ha a parjuk nem igenytelen.
2020. dec. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
19%

#17

Mert ez egy folyamat. Ki kell tartanod, és a "világ" is meglátja azt, hogy megváltoztál belül, és reagálni fog rá.


A visszacsatolásokkal pedig annyit nem kell foglalkozni, mint most gondolod. Mindenkinek megvan a fejében a rólad alkotott képe.


A kérdés az, hogy Te mi alapján határozod meg magadat:


- Hogy Te mit gondolsz saját magadról

- vagy mások mit gondolnak rólad.


Előbbi sokkal fontosabb, mert a mások előbb-utóbb kicserélődnek, részben vagy egészben. Akkor Te más emberré válsz, mert azok már mást gondolnak majd rólad?


El kell döntened, hogy milyen akarsz lenni (milyen vagy legbelül valójában), és lassan azzá válni.

2020. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!