Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A balos mozgalmak (melegek,...

A balos mozgalmak (melegek, nők stb.) láttán csak én érzek, látok "összeesküvést"?

Figyelt kérdés

Nem vagyok összeesküvés elmélet hívő... semmilyen téren, ezt komolyan mondom. Tudom azt is, hogyan hangzik mindez, amit most leírok.

De mégis ha megnézem a teljes képet, számomra ijesztő, hogy az összes meleg, nőjogi meg ki tudja milyen egyéb modern irányzat lényegében a fehér ember gyerekvállalását hátráltatja.

Szivárványcsalád: a gyerek olyan mintát lát a "szüleitől", amiből nem születhet aztán gyerek.

Gender, női egyenlőség: a nőt a férfi ellen hangolja, ellehetetleníti a békés, harmonikus párkpacsolatot. A nőkben azt erősíti, hogy a férfi ellenség, és teljesen normális, ha a gyerek HELYETT a karriert részesítik előnyben. Vagy akár nem is állnak szóba a férfiakkal, így lesznek erősek és függetlenek.

LMBTQ + 58 féle nem: a gyerek stabilitásra vágyik, anyagi, de elsősorban szellemi és érzelmi téren. Azzal, hogy meleg mesekönyvvel meg ideológiával traktálják őket idejekorán, összezavarják őket a még ki sem bontakozott nemi identitásukban. Nem az a baj, ha egy gyerek meleg lesz, vagy felnőtt korában nemet vált - hanem az, hogy érzelmileg összezavart embereket termel ki ez az ideológiai nyomulás magából, akik aztán jóval kevésbé lesznek alkalmasak éppen ezért később a szülővé válásra.

Miért mondom, hogy a fehér embert célozza szerintem mindez?

Fehér bűntudat: érezd rossszul magad a rabszolgaság és gyarmatosítás miatt. Ez is egy mozgalom.

BLM: csak a fekete életek számítanak. Ugyanitt hangoztt el a mondat: rasszistának lenni annyi, mint fehérnek lenni.

És mégegyszer: én nem nézem le, ha valaki pl., gyermektelen, mert ő úgy érzi jól magát. De problémának látom azokat a tendenciákat, amik ezt a gondolatot erősítik.



2020. dec. 16. 13:10
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
30%
27-es vagyok. Szerintem a Biblia a nagyobb mesekönyv, ha már így rákérdeztél. Éppen arra akartam felhívni a figyelmet, hogy ez egy elég nagy, nyílt fenyegetés, amit a keresztények komolyan gondolnak. Amíg részükről ez az álláspont, addig kár összeesküvéssel vádolni bárki mást, úgy gondolom. Ezért is tettem fel a költői kérdést, hogy ezt vajon felülmúlja bármely kijelentés, amit a másik oldal tett? Szerintem nem.
2020. dec. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
75%
32, nem a keresztények, hanem a homofóbok érzik fenyegetésnek. Vannak LMBT+ barát, sőt még meleg keresztények is.
2020. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
46%
Régen nevettem ilyen nagyot, mint most ezen a kérdésen :D
2021. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg csak egy troll, beépített ember. Ilyen provokatív, barom kérdésekkel van tele mostanában az oldal. Valahogy emelni kell a kattintásszámot.
2021. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

34: szólj már kérlek az oldal gazdáinak, hogy utalják a fizetésem :D

Ez jellemzően balos tempó egyébként, ha nem értünk egyet a másikkal, akkor vagy hülye, vagy beépített ügynök.

2021. jan. 4. 00:04
 36/36 anonim ***** válasza:
71%
Balos tempó? Eddig azt hittem, hogy mindenki aki nem ért egyet a fidesszel - a jobboldal templomával és a konzervatívok utolsó bástyájával - az külföldi Sorosügynök és/vagy hazaáruló.
2021. jan. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!