Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem számít...

Csak szerintem nem számít nagy dolognak a családalapítás?

Figyelt kérdés

Ismerek pár embert, akik arra verik a mellüket, hogy van feleségük/gyerekük. És állandóan azt mondogatják, hogy ők már elértek valamit az életben. Most ezzel én vagyok az egyetlen vagy más is úgy gondolja, hogy ez szinte semminek számít. Ez nem valódi cél és tudás se kell hozzá (jól felneveleni egy gyereket más, de az meg 20+ év után lesz valami, nem akkor mikor születik).

Ti hogyan vélekedtek a témáról?



2021. jan. 12. 19:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%

Pacsi, kérdező:).

Sokan úgy állítják be, mintha valami kötelező dolog lenne lekölykezni, hát pedig nem az. Se a pártalálás nem kötelező azt nézve, hogy "milyen hosszúak" ezek a mai szupcsi kspcsik. Oksi?

2021. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%

Egyetértek.

Én azt gondolom hogy inkább minőségi, mintsem mennyiségi népességfejlődés szükséges.

2021. jan. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%

Engem is idegesítenek az ilyen emberek. Sosem tudom, hogy mit vár tőlem. Nagyobb tiszteletet? Előnyöket, pozitív diszkriminációt? Szóval én már egybol érzem ahogy húz le.

Igen, nagy dolog ha az embernek családja van - de ez annak az embernek az. A többinek nem igazán.

2021. jan. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%
Összetákolni nem esemény egy vagy több gyereket, - sokan a felelősség részével vannak gondban inkább, mert azt gondolják, hogy a segélyekért világra tojt gyerek sorsa a világra hozatallal le is van tudva. Eszük ágában nincs arra törekedni, hogy a gyerekből később egy normális, életképes, egészséges lelkivilágú, alkotó embert formáljanak, - elég csak a kedvezményeket besöpörni a fiókba. Biológia értelemben pedig inkább az lenne szenzáció, ha két azonos nemű embernek sikerülne önerőből vér szerinti gyermeket nemzeni, - nem tudom, mi abban a szenzáció, hogy egy férfi és egy nő aktusának következményeként gyerek jön a világra, pedig sokan így állítják be a külvilág felé, holott az elődeink is eme vonal mentén szaporodtak.
2021. jan. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!