Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Családalapítás? De mibe?

Családalapítás? De mibe?

Figyelt kérdés

Már eléggé benne vagyunk a korban, én 32F vagyok, a párom 30N. Szeretnénk mindketten gyerekeket, de egyelőre nincs sajnos hova. Úgy néz ki, olyen 2-3 éven belül talán meg tudnánk valósítani, de lehet addig nem tart ki a párom mellettem. Kellene legalább egy lakás, egy nagyobb városban ahol van munka is (most anyósnál élünk vidéken).

Namost, a párom már nagyon nyaggat hogy kéne egy gyerek de ebbe a helyzetbe nagy hibának tartanám. Ő úgy van vele hogy majd megoldjuk valahogy, majd lesz valahogy. De más példájából tudom hogy csak szenvedés lenne belőle. Amíg nincs saját lakásunk addig nem szeretném. Ráadásul más azt mondja neki hogy annak idején ők is csak bevállalták és így vagy úgy de mindent megoldottak. Igen, testközelből láttam ahogy végig szenvedve neveltek 3 gyereket; kb 5 vagy 6 helyen laktak.

Na szóval én is szeretném hogy gyerekünk legyen, de csak 2-3 év múlva. Ezt lehet nem várja meg a párom.

Hogyan mérlegelnétek? Be vállalnátok így vagy várnátok?


2021. jan. 29. 18:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

0%ot minden lehetőségnek, amit a fiatal családosok ki tudnak használni :)


Ez a híres magyar tervéri szeretet, amikor tudod, hogy valami hasznos a másiknak, de te gyűlölöd ezért. :)


Gratulálok ismét! :)

2021. jan. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
20%
Miazistenvoltezaszöveg?! 😕
2021. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
4%
Szerinten egy idegösszeomlás.
2021. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
13%

Az egyik haveromra emlèkeztetsz kèrdező . Lehet te vagy az :D Anyòsèknàl minden okè ? videòjàtèk megy ? :D



ohh a kèrdèsre vàlaszolva . vàrj mèg a gyerekkel . Ez teljesen egyèrtelmű.

2021. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
Én se tervezek, minek.
2021. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk ne haragudj, kérdező, de mit csináltatok az elmúlt 10-12 év alatt -pláne anyósnál lakta -, ha még egy lakásönerőre sincs pénzetek?
2021. jan. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%
30-32 évesen azért még nem vagytok benne annyira a korban. Úgy írod, mintha 50 éves lennél.
2021. jan. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
23%
Mi ez a sok èrtelmetlen lepontozàs ? Az agyatokra ment a karantèn ? :D
2021. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
32%

Magyar magyarnak farkasa :)

Gyűlölet terjesztésben előrébb vagyunk, mint egymás segítésében.


Pedig lehetőségek vannak, de ez sok embernek nem tetszik. A mögöttes motiváció : nehogy másnak bármi jó legyen, ha nekem is rossz.

Ugye?


Erről szól, a dögöljön meg a szomszéd tehene is!

2021. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!