Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pofátlanság lenne szólni neki...

Pofátlanság lenne szólni neki hogy fele annyi áron hirdetik ezeket hátha meggondolja magát?

Figyelt kérdés
50 ezerért hirdet terméket és ezeket legtöbbjét 25-30 ért általában. Nekem az 50es van helyben, a többi az ország másik végén. Ha belinkelném az olcsóbbakat neki az gáz ?
2021. febr. 1. 09:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Meg kell próbálni.
2021. febr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Az eladó maga dönti el, milyen áron szeretné értékesíteni az adott terméket. Persze belinkelheted az olcsóakat, de ez nem fogja meghatni. Ha én lennék az eladó, csak nevetnék ezen a húzáson, de árat nem változtatnék.
2021. febr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben neked úgy olcsóbb, nyugodtan utazhatsz az ország másik végébe. Kb. ezt fogja válaszolni.
2021. febr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

2. Na jó, de milyen idióta már az ilyen. Gondolj már bele

3. Nem mondok semmi ilyet. Csak belinkelem az olcsót hogy lássa miért nem kell az övé.

2021. febr. 1. 09:54
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Veszítenivalód nincs.


Nyilván kérdés mi az a termék, mert mondjuk egy processzort +100 Forint elpostázni. Míg egy kanapéért elmenni az ország másik végébe sokba kerül.


Én volt, hogy nyíltan leírtam, mennyibe kerülne a másik termék szállítással, és mondtam egy árat, hogy mennyiért vinném el. Volt aki ideadta volt aki nem.


Nyilván a közlésmód sem mindegy, hogy normálisan kérdezed meg, vagy csak bedobsz egy linket, hogy "más ennyiért adja".

2021. febr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Na pont erről a fajta parasztságról beszélek, amit a kérdező képvisel :D
2021. febr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

Nem hívnám idiótának, így működik a piac. Lehet hogy az ő terméke túlárazott, majd ha nem jelentkezik rá vevő, akkor kénytelen lesz olcsóbban adni. Előbb-utóbb csak ráeszmél, ha nem veszi meg senki, hogy túl drágán adja.


Ha jófej, akkor lehet tudsz vele egy minimálisat alkudni, de csak akkor ha irányárként írta ki az árat. ;)

2021. febr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

5. Pontosan

6. Juj de karót nyelt itt vki 😱😜

2021. febr. 1. 10:01
 9/24 anonim ***** válasza:
87%

Igen, pofátlanság, mert az ő cucca, annyiért árulja, amennyiért gondolja.

Amúgy felesleges is.

(Nekem is van ilyen ismerősöm, igaz, hogy csak porosodik otthon a cucca, de úgy van vele, "talán jó lesz még egyszer", így nem akarja "mindenáron" eladni.)

2021. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Te írtad ki ezt a kérdést is, kérdező...? :-DDD


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..

2021. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!