Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pofátlanság lenne szólni neki...

Pofátlanság lenne szólni neki hogy fele annyi áron hirdetik ezeket hátha meggondolja magát?

Figyelt kérdés
50 ezerért hirdet terméket és ezeket legtöbbjét 25-30 ért általában. Nekem az 50es van helyben, a többi az ország másik végén. Ha belinkelném az olcsóbbakat neki az gáz ?
2021. febr. 1. 09:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor úgy tűnik így is úgy is meg fogod venni :D
2021. febr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Velem ezt megcsinálta egy cigány csaj. Árultam 57 ezerért egy babakocsit, és rám ír hogy mennyit engedek belőle? Na mondom jól kezdődik.😆

Mondom semmit. Erre belinkel egy hasonlót 40-ért és hogy ez olcsóbb.

Közöltem,hogy nem kell ám megvenni amit árulok, vegye meg nyugodtan az olcsóbbat. Amúgy olyan pofátlanságnak tartom az ilyet,hogy nem igaz.

2021. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

"6. Juj de karót nyelt itt vki 😱😜"


Ez nem karót nyeltség, egyszerűen te vagy retkes nagy paraszt.


Ami látszik abból, hogy állsz a válaszolókhoz meg bárkihez. hiszen vaktában idióta neked mindenki, aki nem neked tetsző választ ad.


Csak tudnám mi bánatnak tetted akkor fel a kérdést.


Pont ezért nem mindegy mit is veszel. Hiába adják fele annyiért a másikat, menj el érte... ja, hogy úgy már drágább? Akkor marad helyben a drága olcsóbban.


De nyugodtan írjál neki, lehetőleg a magad stílusában, hogy "máshol fele annyi te idióta: link" biztos neked fogja eladni :D

2021. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki annyiért hirdeti amennyiért szeretné. Ennyi erővel hirdet valaki egy misiért egy kocsit, készítek én is egy hirdetést fél áron, és megmutatom neki, akkor hozhatom fél áron a kocsit?
2021. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!