Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pofátlanság lenne szólni neki...

Pofátlanság lenne szólni neki hogy fele annyi áron hirdetik ezeket hátha meggondolja magát?

Figyelt kérdés
50 ezerért hirdet terméket és ezeket legtöbbjét 25-30 ért általában. Nekem az 50es van helyben, a többi az ország másik végén. Ha belinkelném az olcsóbbakat neki az gáz ?
2021. febr. 1. 09:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

#2-nél a pont!


Utoljára tán az 50-es években volt olyan, Rákosi alatt, hogy "árdrágítás". mert akkoriban mindent egyenáron kellett adni, amit az állam írt elő.

2021. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

#7: pontosan.


A kereslet-kínálat szabályozza az árakat.

Nem tudom, hogy egyszeri termék, vagy kereskedőcég... De nyilván megéri neki inkább drágán kevés terméket eladni, mint olcsóbban sokat...

Jogában áll.

2021. febr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
De neked miért fáj, hogy drágábban adja? Nem veszed meg és kész. Amúgy gondolhatod, hogy neki is van nete és utánanézett!
2021. febr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

10. Nem én írtam azt a bromságot.


Kettesnek van igaza, na persze. Részben. Maga dönti el persze, de maradjunk már a realitások talaján. Idióták

2021. febr. 1. 10:10
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
2-es és a 7-es is én voltam. :D
2021. febr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: miről van szó, és mennyi lenne a postaköltség?


Hasonlítsd össze a távoli "fele árat" + postaköltség összegét a helybéli "drága" árral. Aztán vedd meg ott, ahol a végösszeg alacsonyabb.

Problem solved. :)

2021. febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
17: Bútor. De jókora. Biztos nem vacakolok szállítással. Szomszédomnak van furgonja, őt kérném meg rá hogy ugorjon el érte. Ezért fontos hogy helyben legyen.
2021. febr. 1. 10:30
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor mégis az az olcsóbb, ami helyben van - mert a másik helyről bonyolult lenne (és tán drágább is) megszervezni a szállítást.


Innentől fogva a kérdés fölösleges.

2021. febr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
74%
Az interneten azt csinálsz, amit szeretnél, ha ráírsz ráírsz, ha nem nem, kit érdekel, hogy pofátlanság-e vagy sem, aki interneten hirdet, úgyis találkozik elég hülyével. Szerintem nem tűnne ki egy ilyen kérdés a sok marhaság között. Nekem egyszer sikerült két nap alatt eladnom a digitális zongorámat úgy, hogy hála a macskáimnak, elég tréül nézett ki. Persze ezért lejjebb is vittem kicsit az árát, de akkor is fura volt a dolog, szóval rákerestem ugyanazon a portálon a típusra s kidobott egy másik ugyanolyat háromszoros áron. A hülye tyúk úgy gondolta, ha azt hazudja a hirdetésben, hogy kétszer annyiért vette, mint amibe kerül egyébként, akkor el tudja adni drágábban is. Az interneten. Ahol két kattintás és látod az eredeti árát. Rajta rohadt már két hónapja. Én megírtam a tolvaj szemétládának, hogy kösz, hogy segített eladni a zongorám, hadd főjön a levében :D
2021. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintetek a kérdező folyamatosan leveleket irkál pl. a CBA-nak, hogy a TESCO-ban feleannyiért adják a banánt? :-DDD
2021. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!