Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg most komolyan! Mit ér...

Tényleg most komolyan! Mit ér a koronavírus elleni oltás?

Figyelt kérdés

Oltással is meg lehet kapni a vírust, sőt tovább is lehet adni. Ugyanúgy maszkot kell hordani, minden egyéb korlátozást is be kell tartani.


Akkor mi értelme?



2021. febr. 11. 12:15
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
77%

Könyörgöm... SEMMI köze a szaglásvesztésnek az agyhoz...

Ugyanaz okozza, mint néhány más légúti fertőzés esetén:

Az orr nyálkahártyájának gyulladása.

2021. febr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
29%

Köszönjük, senkit nem érdekel, menj máshova trollkodni.

Az egészségügyi dolgozóknak minden bizonnyal kötelező lesz majd az oltás, nem véletlenül. Persze egy bármilyen egészségügyi dolgozó tisztában lenne a középsulis biosszal, így le is állok a troll etetésével.

2021. febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
38%
Ha megvan a 70-80%-os átoltottság, akkor nem kell semmilyen korlátozás, mert gyakorlatilag minimális,hogy valaki továbbadja a vírust.
2021. febr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Az oltással NEM szűnik meg a fertőzőképesség.
2021. febr. 11. 12:53
 15/38 anonim ***** válasza:
35%

Nem, viszont 5%-ra csökken a fertőződés esélye, ami oly mértékben csökkenti a vírus reprodukciós rátáját,hogy megszűnik.

Van erről egy videó is:

[link]

2021. febr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Különben csak azt tudjátok szajkózni, amit a média?

Nincs saját tapasztalatotok az egészségmegőrzésről?

Csak vegyszerekre hagyatkoztok?

Mások kezébe adjátok a felelősséget, ha az egészségetekről van szó?

2021. febr. 11. 12:59
 17/38 anonim ***** válasza:
76%
Aki eddig tojt az egészségére, annak most betesz a covid. Én mindig normálisan eszem és sportolok, a covid nálam egy enyhe lefolyású nátha volt. Az emberek igen jelentős részénél ugyanez a helyzet. Az hogy valaki annyira szétcseszte a trágya immunrendszerét, hogy egy náthavírus ledönti, az ő baja. De most így csak nálunk milliók szívnak. És akkor "vigyázzunk egymásra". Vigyázzon mindenki magára.
2021. febr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
A koronavírus csak a gyenge embereket tudja kikezdeni, az életerős, edzett emberekről lepereg.
2021. febr. 11. 13:10
 19/38 anonim ***** válasza:
53%

"Nővérként végigdolgoztam a kovidos időszakot"


Ezt ennyi ésszel, ami neked van, nehezemre esik elhinni.

2021. febr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
80%
Neked semmit nem ér, azoknak ér sokat, akik megint megtömik magukat pénzzel a birkákat megvezetve. Az elején is mondtam már, hogy erre megy ki a játék, de mióta az izraeliek (?) bejelentették, hogy gyakorlatilag sikerült 29.5/30 kórházban fekvő beteget felgyógyítaniuk, biztos vagyok benne. Éppen csak hírértéke lett a dolognak. Ha tényleg igaz, hogy működik az a gyógyszer, konkrétan tényleg csak náthává válik ez a rohadt vírus, vége ennek a kínlódásnak, mindenki mehet a dolgára, aki meg elkapja, fel fog gyógyulni. Nem látom a kapálózást, hol az örömujjongás, hol vannak a tudóscsapatok akik ráállnak a gyógyszer tesztelésére és kifejlesztésére? Sehol. Mert már beletették a pénzt a hasznavehetetlen oltásba. Akkor oltás lesz. A többi le van szarva. Az emberek főleg. Semmi más nem megy hónapok óta, csak az oltások marketingelése egymást ütő hazugságokkal és hogy próbálják az embert minden eszközzel rákényszeríteni erre a szarra. Ez még a konzervatívabb elméletem a dologról. Ha belevesszük a toronyházból repkedő, hirtelen családi okokból felmondó meg "szerelemféltésből" lelőtt orvosokat meg tudósokat, akiknek mind szoros köze volt a vakcinákhoz, hát... nem tudom mi folyik itt, de nem vagyok optimista.
2021. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!