Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg most komolyan! Mit ér...

Tényleg most komolyan! Mit ér a koronavírus elleni oltás?

Figyelt kérdés

Oltással is meg lehet kapni a vírust, sőt tovább is lehet adni. Ugyanúgy maszkot kell hordani, minden egyéb korlátozást is be kell tartani.


Akkor mi értelme?



2021. febr. 11. 12:15
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
44%

Ember, azt se tudod miről van szó, de nekem nagy az arcom? :)

EXO-CD24. Tán nézz utána. Az égvilágon senki nem mondta, hogy megakadályozza a vírus terjedését, sőt, a mondandómból sem ez jön le, így nem értem, ezt honnan vetted.

Kérlek menj csendben oltakozni, a vitát meg hagyd azokra, akik képben vannak azzal, miről van szó. Köszi.

2021. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
52%

Utánanéztem, és korábban is tudtam, hogy miről beszélsz.

Továbbra is áll a mondandóm: nincsen bizonyított hatású gyógyszer általános esetekre. Ennek a szernek a tesztelése még nem fejeződött be, és korántsem minden súlyos esetben alakul ki citokinvihar.

Én teljes mértékben képben vagyok, és tényeket írtam le, hiába pontoznak le a konteósok. Vegyél vissza az arcodból!

Szaki írt ide egy mindent megválaszoló és tökéletesen szabályos kommentet. Töröltették, vagy te töröltetted, arra hagyatkozva, hogy úgysem nézik meg a jelentett kommenteket néha. Ezek után nincs miről beszélni, ennyit értek...

2021. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
94%
Én töröltettem bocsi. Nem akartam, hogy elővegyenek amiatt, hogy leírtam az igazságot, bocsi. A lényeg, hogy a citokin vihar(szepszis) terápiájaval már évtizedek óta kísérleteznek, kisebb-nagyobb sikerrel. Nagyságrendekkel többe kerül egy ilyen kezelés (kb. 300ezer Ft) mint a pár dolláros vakcina és nem is lenne elég belőle,valamint nem mindenkin segít, speciális kanült kell beültetni hozzá, ami önmagában is több veszélyt hordoz mint a vakcina. Nehéz azt is belőni mikor kell használni,szóval nem feltétlenül egyszerű, drágábbnak biztosan drágább. Azt tudjuk hogy a pfizer vakcina 95%-ban véd és akik elkapják a betegséget, enyhebb lefolyású. Nem értem miért mindig a bonyolultabb, kevésbé kézenfekvő megoldás a szimpatikusabb...
2021. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
94%
Elolvastam ezt az EXO CD24 et. Miért biznác l jobban egy olyan gyógyszerben, amit 30 emberen teszteltek, mint egy olyanban amit több millióan kaptak meg azután hogy MINDEN szabályos klinikai kutatási fazist végigcsináltak vele? Azért szájon át bevehető?
2021. febr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
45%
? Ezért hogy és miért venne elő bárki? Amúgy örülök, hogy újra leírtad, mert remekül összefoglaltad, nem gondoltam volna, hogy valamiért magad törölteted. Bocs, konteósok, hogy megvádoltalak titeket.
2021. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy korábbi hozzászólásom amiben írtam konkrét adatokat a munkahelyemről és együtt törölték a kettőt.
2021. febr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Hoppá, arra nem emlékeztem, de így már érthető.
2021. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
9%

Fabatkát sem.

Viszont lehet, hogy 5-10 év múlva kijön a vakcina miatt valami betegség, vagy akármi :D megéri!!!!négynégy4

2021. febr. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!