Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell állandóan kelten...

Miért kell állandóan kelten ia feszkót és mindenféle hazugsággal teleszemetelni a covidról a facét?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvastam, hogy jajj be vagyok zárva, meg szegény gyerekek, elveszik a gyeerkkorukat, nem mehetnek sehova, be vannak zárva egész nap. tönkremegy a felhőtlen gyerekkoruk.


EZ HAZUGSÁG!


Hova vagyunk bezárva? 17 vagyok, gimis, érdekes én nem vagyok bezárva. Amióta meleg idő van kijárunk bringázni, vagy lemegyünk a dunapartra. Vácon lakunk itt is járunk suliba (a suli van itt, otthon tanulunk mielőtt valaki belekötne) ÉLÜNK! Boldogok vagyunk és élünk, senki nem vesz el tőlünk semmit. Felhőtlen a gyerekkorunk. Nem megyünk bulizni. Na és? lehet anélkül is élni. Oda megyünk ahova akarunk, senki nem mondta, hogy nem lehet. Edzés is van, kajakozni jár a fél osztály, én fociedzésre járok meg kondizni! Sehol sem állt meg az élet! Egyedül suli nincs. Délelőtt órák vannak, 14-kor vége, és mars ki a szabadba! Megyünk edzésre a szabadba, utána megyünk bandázni.



Miért kell ezt csinálni? Ezrével jönnek a dühítő meg szomorú fejecskék. Mert milyen rossz a gyerekeknek. Hol rossz? monja már meg valaki? Ezeket komoylan már tényleg el kéne vinni megnevelgetni, mert ezek keltik a feszküt az egész országban. Megeszik az olvasók, hogy mennyire rossz, aztán a valóság meg az, hogy mindenki ugyanúgy él ahogy eddig. Nyílván rengeteg embernek rossz, emrt pont azok a szolgáltatások maradnak ki amiknek él, de a GYEREKEK? Pont ők azok akikre ezek nem vonatkoznak! Annyira utálom már, hogy ezen élik ki magukat, ezen szereznek sok követőt, hogy ilyen álszent hazugságokat írkálnak, amiket majd több ezer idióta bevesz és támogatja.


Van két kistesóm. Két fiú, egyik 12 éves másik 8. Jééé ők is elmennek az utcára focizni a barátaikkal, Ők is elmennek bringázni. Az idősebbik tesóm judo edzésre jár. Amióta nem elhetnek teremben megtartják a focipályán.

Hova vannak bezárva, meg milyen gyerekkort vesznek el tőlük??

Hogy van képe bárkinek azt mondani, hogy nincs iskola, tehát a gyerekek be vannak zárva? Hogy? mondja már meg nekem valaki.



A másik meg, hogy távoli ismerősök rokonok írnak nekem messengeren, hogy hogy bírom a bezártságot, meg az állandó gép előtt ülést. Egyszer nagyon kiakadtam valakinek, megmondtam neki, hogy k*rvára felejtse el ezeket a borzasztó népellenes barmokat akik ezeket a hazugságoakt terjesztik, mert nem vagyok bezárva. Otthon tanulunk, oké, de azon kívül oda megyünk ahova akarunk!


2021. ápr. 2. 03:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk az 5 éves kislányunk eléggé megsínyli azért, ezt a bezártságot. Nekem dolgoznom kell, az édesanyja is home office-ba dolgozik otthon, és a gyerek sajnos elég sokat unatkozik. Őt még nem lehet egyedül elengedni sehova, és nem egyszerű lekötni sem egész napra. Persze délután foglalkozva van vele, de délelőttök nehezek neki.
2021. ápr. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
9-es, te jól vagy? :D Az értelmesebbje nem megy éjszaka sehová. főleg nem hajnalig bulizni és talaj részegre inni magát. Akinek ép az élete nem kényszerül ilyenekkel boldogítani amgát.
2021. ápr. 2. 11:47
 13/21 A kérdező kommentje:

11: Ezt nem teheted meg a gyerekeddel! Vidd el valahová, játszótérre, vagy csak sétálni. Vagy bármely barátjához, hogy játszon náluk. Hívd föl szépen az óvodás társainak a szüleit, hogy átmehet-e játszani.


Ja és nincs bezárva! Hova van bezárva? Ha már így leírtad Te is ;) Amúgy meg van gyerekemegőrző most is, tehát oda is berakhatod. alaptalan baromság amit írsz/írtok.

2021. ápr. 2. 11:49
 14/21 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező: 9-es vagyok. Köszönöm kérdésedet, jól vagyok. Bocsánatot kérek, hogy ilyeneket mondtak nekem, nem tehetek róla, hogy ilyeneket mondtak nekem és a "dizsibe menés" hiányáról panaszkodtak. Elnézést kérek, de ez nem engem minősít.
2021. ápr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Rajtad kívül itt senki sem beszélt részegségről,de mindegy is, csicska generáció az aminek elveszik a jogait és még aszisztál is hozzá...
2021. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mit nem tehetek meg?

Írtam , hogy délután foglalkozva van, vele, elmegyünk játszótérre, meg sétálni, meg még sok helyre.

De napi 8 órában, nem egyszerű lekötni egy óvodást.

Milyen gyerek megörző? Miről beszélsz? Az ügyeletről, ahol össze lenne zárva egy csomó idegen gyerekkel, meg idegen nevelővel?

Látszik, hogy 17 éves vagy, és fogalmad sincs az életről!

2021. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

16: képzeld van egy kis fogalmam az életről, ha már 17 évesen van állandó munkahelyem a suli mellett, sőt még egy autót is tudtam venni, ami saját magam tartok fel.


A nővéremnek van két óvodás kisfia érdekes őket be tudja rakni a saját ovijukba magőrzésre, mert ő is dolgozik egész nap, meg az apjuk is. Attól még, hogy idióta vagy még nem kell leszólni azért, mert épp 17 vagyok ;) Amúgy milyen idegen gyerekekről és idegen nevelőkről beszélsz? ccsakis a saját ovijába rakhatod be, ott van megőzés, ha tudsz mutatni papírt arról, hogy dolgoznod kell. Ja és ha nem tudod lekötni, akkor nem vagy hozzá való szülő. Ennyi.

2021. ápr. 3. 11:23
 18/21 anonim ***** válasza:
91%
"képzeld van egy kis fogalmam az életről" Pontosan látszik h semmilyen fogalmad nincs az életről ellenben igen nagy a pofád...
2021. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Saját ovijába? Biztos vidéken élsz, mert itt Pesten nem így müködik! Itt óvodai ügyelet van, ami másik óvodában van okostojás.

Van valami elképzelésed a dolgokról, és hajtogatod itt az ostobaságaidat.

Inkább írd meg a leckédet, és ne szólj bele a felnőttek dolgába.

2021. ápr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát veled is kitolt a sors h ilyen gyökérnek születtél...
2021. ápr. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!