Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell állandóan kelten...

Miért kell állandóan kelten ia feszkót és mindenféle hazugsággal teleszemetelni a covidról a facét?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvastam, hogy jajj be vagyok zárva, meg szegény gyerekek, elveszik a gyeerkkorukat, nem mehetnek sehova, be vannak zárva egész nap. tönkremegy a felhőtlen gyerekkoruk.


EZ HAZUGSÁG!


Hova vagyunk bezárva? 17 vagyok, gimis, érdekes én nem vagyok bezárva. Amióta meleg idő van kijárunk bringázni, vagy lemegyünk a dunapartra. Vácon lakunk itt is járunk suliba (a suli van itt, otthon tanulunk mielőtt valaki belekötne) ÉLÜNK! Boldogok vagyunk és élünk, senki nem vesz el tőlünk semmit. Felhőtlen a gyerekkorunk. Nem megyünk bulizni. Na és? lehet anélkül is élni. Oda megyünk ahova akarunk, senki nem mondta, hogy nem lehet. Edzés is van, kajakozni jár a fél osztály, én fociedzésre járok meg kondizni! Sehol sem állt meg az élet! Egyedül suli nincs. Délelőtt órák vannak, 14-kor vége, és mars ki a szabadba! Megyünk edzésre a szabadba, utána megyünk bandázni.



Miért kell ezt csinálni? Ezrével jönnek a dühítő meg szomorú fejecskék. Mert milyen rossz a gyerekeknek. Hol rossz? monja már meg valaki? Ezeket komoylan már tényleg el kéne vinni megnevelgetni, mert ezek keltik a feszküt az egész országban. Megeszik az olvasók, hogy mennyire rossz, aztán a valóság meg az, hogy mindenki ugyanúgy él ahogy eddig. Nyílván rengeteg embernek rossz, emrt pont azok a szolgáltatások maradnak ki amiknek él, de a GYEREKEK? Pont ők azok akikre ezek nem vonatkoznak! Annyira utálom már, hogy ezen élik ki magukat, ezen szereznek sok követőt, hogy ilyen álszent hazugságokat írkálnak, amiket majd több ezer idióta bevesz és támogatja.


Van két kistesóm. Két fiú, egyik 12 éves másik 8. Jééé ők is elmennek az utcára focizni a barátaikkal, Ők is elmennek bringázni. Az idősebbik tesóm judo edzésre jár. Amióta nem elhetnek teremben megtartják a focipályán.

Hova vannak bezárva, meg milyen gyerekkort vesznek el tőlük??

Hogy van képe bárkinek azt mondani, hogy nincs iskola, tehát a gyerekek be vannak zárva? Hogy? mondja már meg nekem valaki.



A másik meg, hogy távoli ismerősök rokonok írnak nekem messengeren, hogy hogy bírom a bezártságot, meg az állandó gép előtt ülést. Egyszer nagyon kiakadtam valakinek, megmondtam neki, hogy k*rvára felejtse el ezeket a borzasztó népellenes barmokat akik ezeket a hazugságoakt terjesztik, mert nem vagyok bezárva. Otthon tanulunk, oké, de azon kívül oda megyünk ahova akarunk!


2021. ápr. 2. 03:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Először is, te kezdted a személyeskedést, azután meg megsértődsz ha visszakapod.

Az csak szerencse, hogy nálatok véletlenül abban az óvodában van az ügyelet, ahová a gyerek jár, de nem mindenütt van így.

Rádásul, ha a nevelő covidos lesz, lekaranténozzák a gyerekeket is.

Tudod, híreket is kéne nézni, meg informálódni, nem csak "máriót" nyomogatni, és akkor nem írogatnál ide baromságokat.

Amúgy köszönöm, hogy felvilágosítottál, hogy mi folyik körülöttem.😆

2021. ápr. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!