Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajok írnátok őszinte vélemén...

Csajok írnátok őszinte véleményt a küldőmről?

Figyelt kérdés
Azigazság az, hogy sijertelen vagyok párkeresésben
2021. ápr. 8. 19:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
jó, kűgyed.
2021. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Küldetsz képet nekem is.
2021. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Akár nekem is küldheted
2021. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Küldd:)
2021. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz. :)
2021. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Nekem is nyugodtan. :)
2021. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
Csajok, csak olyan véleményt mondjatok a külsejére ami pozitív, hogy milyen jól néz ki, meg csak dicsérjétek. Én normálisan, kultúráltam megírtam neki, hogy nekem személy szerint nem jön be, de másnál szerintem lehet esélye, hogy ha (adtam neki tanácsokat, hogy ha ezt meg azt megváltoztatná akkor sokkal sikeresebb lehetne a nőknél). Erre azt kaptam válaszba, hogy kapjam be, pedig semmi bántót nem írtam, csak őszinte voltam kultúráltan beszéltem vele. Szóval ne pocsékoljátok rá az időtöket. :D
2021. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%

#7 Ugyanez nálam. 😂 Hát behalok rajta, itt magyargec.zik nekem, mert sír a szája, bogy azt írtam neki, hogy nem tetszenek a kopasz palik.

Sikertelen lúzer vagy a lányoknál?😂😂😂😂 Vajon miéééért?Hmmmmm🤔🤭

2021. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Az nem létezik h mindenki kritizál! Még eddig nem mondta senki h jól nézek ki! De érdekes pont gyakorin ilyen xar az izlés? Máshol már mondták h jól nézek ki! Előbb nézitek a származást, és csak utánna elemeztek. Kétsznűek.
2021. ápr. 8. 21:14
 10/30 anonim ***** válasza:
Az a vicces h k.vára nem a származásodat néztük, hiába próbálod bedobni a rasszista kártyát. Én abban se voltam biztos, hogy te roma vagy. Tudod mi árulta el?🤭 A tróger tirpák viselkedésed, máskülönben azt hittem volna, magyar vagy.
2021. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!