Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajok írnátok őszinte vélemén...

Csajok írnátok őszinte véleményt a küldőmről?

Figyelt kérdés
Azigazság az, hogy sijertelen vagyok párkeresésben
2021. ápr. 8. 19:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
#17 Nem csak hogy külsőleg vagy baltaarcú, még a belsőd is pocsék, szóval nem.:) Akár magyar akár roma vagy (bár nekem ugyan mindegy, téged izgat a bőrszín ennyire) továbbra is sikertelen maradsz a lányoknál.😅
2021. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan pontozz le mindenkit, ha neked így jobb lesz... :D

Amúgy meg aki nem bírja a kritkát az minek ír ki magáról ilyen kérdéseket? Ezt sose fogom megérteni...

2021. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Ti meg nyugodtan rám szálhattok, tudjátok a kutyát nem érdekli. Összefoghattok, holott ti sem ismerintek egymást! Lehet tegnap egy kérdésben anonim, egymást szindtátok! Kidudja. De mondjátok meg őszintén, kinem esik jól a negatív kritika. Szerintem senkinek sem D
2021. ápr. 8. 21:35
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

A negatív kritika is lehet konstruktív. Ennyit írtam neked:

"Szerintem nincs semmi baj a külsőddel, viszont nekem személy szerint nem az eseteim a kopasz férfiak, de ez csak személyes preferencia, attól még más lányoknak bejöhet."


Ha nem érdekel, miért sértődsz meg egy idegen ember véleményén?

A lehető legtapintatosabban fogalmaztam meg, kiváncsi lennék, ha valaki durvábban mondta volna ezt, arra mit reagáltál volna.

Egyébként nem szokásom szidni másokat, csak ha nagyon megérdemlik.😌

2021. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

"Még eddig nem mondta senki h jól nézek ki!"


Tévedés, én mondtam!! :) 1. válaszoló vagyok, a genetikád nagyon szép, előnyös, a kisugárzásod lehet , ami talán akadályt jelenthet. De kinézetre fain vagy.

2021. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

'A lehető legtapintatosabban fogalmaztam meg, kiváncsi lennék, ha valaki durvábban mondta volna ezt, arra mit reagáltál volna.'


Ugyan mit reagálnék? Max leszidom, mást nem tudok virtuláisan csinálni vele! :D

2021. ápr. 8. 21:47
 27/30 A kérdező kommentje:
25. Köszönöm. Remélem te se vagy csúnya mer én általában a csúnyáknak tetszem, ezért is vagyok erre oly éezékeny.
2021. ápr. 8. 21:48
 28/30 anonim ***** válasza:
Na, küld el nekem a képet, kíváncsi vagyok rád! De előre nem tudom megígérni, hogy csak szépet és jót írok rólad. Persze ha bejössz, akkor megmondom, emiatt ne aggódj :) Nem tűnsz egyébként olyan rossz arcnak a kommentjeidből, csak kicsit felhúztad magad. Ráadásul helyesen írsz, úgyhogy elhiszem, hogy nem vagy roma.
2021. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom ki kuldott, igy nincs rolla velememnyem. Illetve annyit gondolok csak, hogy aki kepes ilyen embert ide kuldeni mint te, arrol meg van a velemenyem.
2021. ápr. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Tessék?
2021. ápr. 9. 00:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!