Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajok írnátok őszinte vélemén...

Csajok írnátok őszinte véleményt a küldőmről?

Figyelt kérdés
Azigazság az, hogy sijertelen vagyok párkeresésben
2021. ápr. 8. 19:17
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

'7 Ugyanez nálam. 😂 Hát behalok rajta, itt magyargec.zik nekem, mert sír a szája, bogy azt írtam neki, hogy nem tetszenek a kopasz palik.


Sikertelen lúzer vagy a lányoknál?😂😂😂😂 Vajon miéééért?'


Aha, most összefogtok mint az ovodásak? ' jajj csúnyát írt nekem, neked is mert cigány' baxátok meg kinem beszél csúnyán szentfazekak? belegázoltam a lelketekbe? De inkább származással nem de?

2021. ápr. 8. 21:19
 12/30 A kérdező kommentje:
A poén az h nem vagyok roma :D úgyhogy most szidhattok úgy, mint Magyar. Akkor mi vagyok trágár büdös paraszt?
2021. ápr. 8. 21:21
 13/30 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább mi gázoltunk bele a tiédbe.:D Azt írod hogy "csak őszintén", aztán besértődsz a valaszon, pedig semmi sértőt nem írtunk. A magyarok is beszélhetnek csúnyán, csak ilyen ótvaros nagy alpárian azért nem nyilvánulnak meg. Abba nem gondoltál bele, hogy ezzel a viselkedéssel a saját roma társaidat is minősíted? Te vagy az oka, hogy még a normális,tisztességes, jól nevelt romákat is elítélik. Ezen elgondolkodnék a helyedben. :)
2021. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

"A poén az h nem vagyok roma"

Ez így ezerszel gázabb.😂 Ebből te már nem jössz ki jól.

2021. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Egész nyugodtan elszorakozhattok rajtam, engem nem zavar :D max lepontozlak benneteket :]
2021. ápr. 8. 21:26
 16/30 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodtan.😂😂 Mi is elszórakozunk rajtad, ahogy itt sírsz, vergődsz, virnyákolsz.😂
2021. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
13 as. Olyan drámai vagy. Mindjárt meghatódok. De mondom h nem vagyok roma,úgyhogy az örömödet el kell hogy vegyem :D de most ugye szebb pasi lettem?
2021. ápr. 8. 21:28
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Roma vagy? Nekem fel sem tűnt, de a viselkedésedből én is rájöhettem volna pedig, szóval ezt csak belemagyarázod, hogy biztos ezért nem jössz be, ez egy jó kifogás neked, jobb mint elismerni, hogy tényleg nem vagy egy toppmodell.
2021. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
És ha sírok? Az miért fájt nektek? Én csak az sajnálom h nem jó az izlésetek. Mintha tehetnék róla h kopaszodok! :D de kíváncsi vagyok ti hogy nézhettek ki :)
2021. ápr. 8. 21:30
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
18-as vagyok, bocsi most olvasom, hogy nem vagy roma. De a viselkedésed akkor is elráulja, hogy miért nincs senkid.
2021. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!