Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért beszélnek magabiztosan,...

Miért beszélnek magabiztosan, már-mar büszkén arról az emberek, amikor a tanárok verték meg megpofozták őket meg körmöst adtak a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 09:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
60%

a magyar egy elég szolgalelkű, irigy nép, aminek nem erőssége a fejlődés, nagyjából ezért.

beszélgess el egy átlagos 50 feletti emberrel:


-gőze nincs arról, milyen az oktatási rendszer egy normális országban

-nem nagyon van piacképes tudása

-elhízott frusztrált

-megrekedt a 80-as években


egyébként meg az egyik válaszoló leírta a lényeget: ezek egyszerűen önigazolások. az idősebb generáció görcsösen próbál abba kapaszkodni, hogy mindenben jobbak voltak, régen minden jobb, én erre az ég adta világon semmi bizonyítékot nem látok, de ha ők ettől jobban érzik magukat, hadd higgyenek ilyen butaságokban.


amúgy meg 30 múltam, és én is kaptam taslikat általánosban, és nem is egy tanártól. az mondjuk már egy másik téma lehetne, hogy miért van magyar oktatás évtizedekkel lemaradva és miért olyanok tanítanak, akiket a versenyszférában pár hét alatt kirúgnának (tisztelet a kivételnek).

de csak ismételni tudom magam: a magyarnál szolgalelkűbb tájékozatlanabb emberekkel még sosem találkoztam.


itt a többség még mindig megvédi a tanárokat :D tudnék mesélni a tanár ügyfeleink szellemi szintjéről, vagy arról, h a pályaelhagyó tanáraim hol tudtak elhelyezkedni. de ezen az oldalon is a legnagyobb életszerűtlen baromságokat is tanárok írták. múltkor fejtette ki egy tanár szakos emberke nagyképűen, h a magyar oktatás rendszer azért jó, mert nem olyan birkákat nevel, mint a finn (:DDD).


a tanárok a diplomások legalját képezik évtizedek óta.

2021. ápr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Micimacko67 ***** válasza:
#21 nagyon kíváncsi lennék, hogy kb 20 év múlva amikor majd te leszel 50-es, akkor mire és hogyan emlékszel majd a mostani időszakodra...
2021. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én 82-90 között jártam iskolába. 3.-ban volt egy b p lond tanárnőnek, az mindenért pofozkodott, egyszer még lányt is megütött. Utáltam, eddig} engem szeretett csak egyszer ütött meg. Örültem, hogy a következő évben nyugdíjba ment. Utána már nem igazán fordult elő, hogy ütötték minket. Szerintem iskolája és tanára válogatja, hogy hol mennyire rendszeres. A magam részéről nagyon örülök, hogy ma már ezt tiltják és a gyerekeim nincsenek kitéve ilyesminek.
2021. ápr. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!