Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem érzitek úgy, mintha nem...

Nem érzitek úgy, mintha nem is 26-27 fok lenne, hanem 35?

Figyelt kérdés
Mert nekem olyan érzésem van.

2021. jún. 7. 10:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Napon igen,éget.

Árnyékban meg majdnem fázok ha egy kis szél is van. Hülye idő ..

2021. jún. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Én reggel fél 8-tól 30 percet napoztam kint az erkélyen. Már akkor nagyon melegen sütött a nap.

Viszont örülök, hogy végre megjött ez a meleg is, már nagyon vártam. :)

2021. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
De, és szerintem sokan nem tudtak alkalmazkodni a hirtelen jött meleghez. Én például eléggé szenvedek ha napon vagyok.
2021. jún. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Én sem tudok most hirtelen ehhez alkalmazkodni, elegem van már ebből a szélsőséges időjárásból. Pont a tavasz és az ősz a kedvencem, akkor nincs se meleg, se hideg, de az átmeneti időjárásból egyre kevesebb van.

Nemrég elég gyakran volt olyan, hogy egyik napról a másikra 10 fokokat hűlt vagy melegedett fel az idő, nekem meg folyton fáj a fejem a frontoktól.

Most pedig eljöttem apámhoz, amikor bepakoltam, még nem írtak ilyen meleget, van nálam pár nyári felső, de ennyi, csak hosszú nadrág van nálam, nincs itt a szandálom, sem a nyári szoknyáim, semmi. Így pláne majd meghalok, tegnapelőtt kirándultunk, azt hittem felgyulladok. Egy hete meg majdnem lefagytam.

2021. jún. 7. 11:53
 5/22 anonim ***** válasza:
A 26-27 fokot árnyékban mérik. Ha kimész a napra, akkor az sokkal több, így melegebbnek is fogod érezni.
2021. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
44%
Üvegház hatás! Éget a 27 fok. És ez még a kezdet. Hirtelen soha nem tapasztalt nagy nyomorúsággal néz szembe az emberiség. A túlélés záloga a Biblia útmutatásának követése lesz.
2021. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Annyira tudtam, hogy lesz egy ilyen válasz amit a 6-os írt, pont ezért nyomtam rá a kérdésre is. :D
2021. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem meleg van, hanem furcsa kenyelmetlen izzaszto forrosag.
2021. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nincs megszokva a szervezet.

De pár nap mulva nem nagyon fogod érezni ugyanazt

2021. jún. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Magas a páratartalom
2021. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!